M. Schumacheris: turiu prie visko priprasti (31)

M. Schumacheris: turiu prie visko priprasti
logo 2010 Kovo 14 d. 08:56, Mercedes
„Mercedes“ lenktynininkas Michaelis Schumacheris pareiškė dar nejaučiantis sėkmingam važiavimui „Formulėje-1“ būtino ritmo.
Vokietis šį savaitgalį kol kas nusileido savo komandos draugui Nico Rosbergui ir Bahreino GP kvalifikacijoje užėmė septintąją vietą.
„Yra kelios to priežastys, tačiau viena iš jų yra tai, kad turiu prie visko vėl priprasti“, - taip savo pasirodymą aiškino M. Schumacheris.
„Man tiesiog reikia pajusti ritmą. Nors lėtai ir po truputį tai gerėja, tačiau tai yra tikras iššūkis ir tai yra geras dalykas.“
„Tiesiog reikia pajusti ritmą ir gerai suderinti bei pritaikyti sau bolidą. Tiesiog tobulai išnaudoti tai, ką turi“, - artimiausius tikslus vardino septyniskart „Formulės-1“ čempionas.
„Pirmuosiuose bandymuose užsiminiau, kad jaučiuosi, lyg tik pradėčiau karjerą „Formulėje-1“. Valensijoje pirmojo rato metu buvau kiek priblokštas, tačiau greitai pripratau ir pasijaučiau labai patogiai. Tam tikra prasme, viskas buvo kaip 1991-aisiais.“
„Ir lygiai taip pat, kaip 1991-aisiais, pirmojoje savo kvalifikacijoje užėmiau septintąją vietą, taigi...“, - paraleles su karjeros pradžia dėliojo lenktynininkas.
M. Schumacheris patikino šiuo metu neturintis laiko emocijoms ir visą dėmesį skiriantis vairavimo smulkmenoms.
„Vis dar esu labai susikaupęs ir nejaučiu didelių emocijų, tiesiog skiriu dėmesį smulkmenoms. Naktį viskas gali pasikeisti, pažiūrėsime“, - kalbėjo pilotas.
Paklaustas, ar lenktynėse gali pakilti iki pirmojo trejetuko ir užlipti ant apdovanojimų pakylos, vokietis tvirtino, kad tai vargu ar įmanoma.
„Tai nerealu, tačiau laukia sunkios lenktynės“, - sakė jis.
Tiesa, M. Schumacheris neatmetė siurprizų galimybės ir ragino nepraleisti pirmojo lenktynių posūkio, į kurį sportininkai atlėks dar gerai nepripratę prie šiemet gerokai pasunkėjusių savo bolidų.
„Manau, kad laukia įdomus pirmasis posūkis. Su šiais sunkiais bolidais ir jų vairavimo patirties trūkumu... Bus įdomu. Nekantriai to laukiu“, - pridūrė jis.

Komentarai (31)
Haris_Zekas
| 03/14 17:01 Atsakyti
Na sorry, busiu suklydes. Katik matem kad JAM tos patirties bene daugiausiai ir truko :D
PR
| 03/14 14:57 Atsakyti
Haris_Zekas > o tu supranti, kad jei visi, tai įskaitant ir MS?
Haris_Zekas
| 03/14 14:00 Atsakyti
Tai gerai, reiskia visi nepakankamai patyre vairuoti sunkius bolidus. Tai yra tas pats.
PR
| 03/14 13:55 Atsakyti
Haris_Zekas > žodelis "jų" reiškia sunkius bolidus.
pergalingas
| 03/14 13:08 Atsakyti
jeigu jis nori buti greitesnis uz nico jam reik ne tik tobulet bet ir tobulet greiciau uz nico ... rosbergas taip pas nestovi vietoje ir manau su kiekvienu etapu tampa stipresnis ... krc siame sezona dideliu vilciu i cempionata jam nera ... aisq matant koki bolida turi mercedes bus tarp lyderiu kaip ir noretasi ... jis turi 3 metu kontrakta ... viskas pries aki ... jam tikrai butu labai geras rezultatas jeigu is tu 3 sezonu iskovotu 1 cempionoto titula ir padidintu savo lentyna astuntu titulu ...
Haris_Zekas
| 03/14 12:54 Atsakyti
Kokia nuomone? Apie patirties stoka? Paskutine straipsnio pastraipa :D
PR
| 03/14 12:32 Atsakyti
Xtremez > o kur dingo prognozės apie vietą rikiuotės viduryje? Haris_Zekas > gal galima sužinoti, kur JIS pareiškė tokią nuomonę?
SeLMiz
| 03/14 12:11 Atsakyti
Įdomų bus pažiūrėti kaip šumis lenktiniaus ir kokia taktika.
kajus
| 03/14 12:04 Atsakyti
Nu reikia priprasti, juk formuleje jis naujokas (ar kazkaip pasiteisint reikia, kad nieko nesigauna).
seniecka
| 03/14 11:53 Atsakyti
Taip, taip, laukiam, kai išsitaškys visi ties pirmu posūkiu, nes sezono pirmose lenktynėse tai dažniausiai vyksta...
×

TOP naujienos