M. Verstappenas – apie vingio panaikinimą: „Dabar žymiai smagiau važiuoti“

M. Verstappenas – apie vingio panaikinimą: „Dabar žymiai smagiau važiuoti“
logo 2023 Birželio 03 d. 12:53, Getty Images / Red Bull Content Pool

Prieš Ispanijos GP vienas iš labiausiai aptarinėjamų dalykų buvo vingio panaikinimas paskutinėje Barselonos trasos dalyje. 

Legendinis vingis pavirto į paprastesnį posūkį, kuriuo mėgaujasi didžioji dalys rikiuotės lenktynininkų, įskaitant pasaulio čempioną. 

„Dabar žymiai smagiau važiuoti. „Formulės-1“ mašinoje yra geresnis jausmas, kuomet tu esi dideliame greityje, todėl du paskutiniai posūkiai tapo žymiai smagesni“, – apie vingio panaikinimą kalbėjo M. Verstappenas.

Savo bei komandos dieną olandas taip pat įvertino puikiai. 

„Bandžiau sekti kelias mašinas ir jos tame ruože atrodė labai neblogai. Esu pozityviai nustebęs dėl galimybių lenkti. Bendrai paėmus mums buvo gera diena.

Bolidas yra geram ritme, važiuojant bandai pataisyti kelis dalykus, tačiau ir trumpoje, ir ilgoje distancijoje viskas atrodo labai gerai.

„Iš savo pusės jaučiausi labai gerai saugodamas padangas. Man reikia stebėti ir kitų lenktynininkų laikus, tačiau iš mūsų pusės viskas buvo gerai. Trasa ganėtinai lygi. Prieš kelis metus ši trasa buvo palyginta ir dabar viskas yra neblogai“, – penktadienį teigė „Red Bull“ žvaigždė. Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. sidlauskis 0
2. CifrOoZ 0
3. pavojus 0
4. ramudu 0
5. vytukas1977 0