M. Verstappenas: aš nutraukiau finalinį bandymą (2)

M. Verstappenas: aš nutraukiau finalinį bandymą
logo 2019 Gegužės 25 d. 18:15, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxas Verstappenas kvalifikavosi trečias Monake. „Red Bull“ lenktynininkas nuvažiavo tik vieną greitą ratą finalinėje sesijoje, o antrąjį bandymą nutraukė dėl prarasto laiko pirmajame posūkyje.

Maxas Verstappenas: „Mercedes“ lenktynininkai šiandien buvo kiek greitesni. Mano ratas antroje kvalifikacijos dalyje išėjo gana geras. Finaliniame bandyme pirmajame rate aš praradau kažkiek laiko pirmajame posūkyje dėl šaltų padangų. Tačiau man vis dėlto pavyko įveikti neblogą ratą.

Antrasis greitas ratas finale išėjo labai lėtas. Aš vėl įvažiavau į pirmą posūkį su šaltomis padangomis. Kai tu matai, kad jau pralaimi dvi dešimtąsias, nėra prasmės rizikuoti, todėl aš nutraukiau bandymą. Kita vertus, trečioji vieta kvalifikacijoje – geras rezultatas, juk dar iki kvalifikacijos pradžios likus 10 minučių, mano mašina stovėjo serviso zonoje be dugno. Mechanikai puikiai padirbėjo, laiku surinkę mašiną“.


Komentarai (2)
Xtreem-speed
| 05/26 18:53 Atsakyti
Rimvydas Rozenas_2
05/25 19:32

Manau nereikt jam kalbet apie mersus-galet apsiribot ferais,nes iki mersu kaip rakum iki Paryžiaus

Nu nu ir kas čia rakum???? Nekomentuok, jeo nematai pajėgumu ir nelabai supranti kaip kas važiuoja ir nežiūri visų važiavimų, o tik kvala ir lenktynes. Vos atsilaikė Hamiltonas prieš Verstapeną.
Rimvydas Rozenas_2
| 05/25 19:32 Atsakyti
Manau nereikt jam kalbet apie mersus-galet apsiribot ferais,nes iki mersu kaip rakum iki Paryžiaus
×

TOP naujienos