M. Verstappenas: bauda paskatino mane atakuoti

M. Verstappenas: bauda paskatino mane atakuoti
logo 2019 Gegužės 28 d. 23:57, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas pareiškė, kad bauda, skirta už nusižengimą taisyklėms techninio aptarnavimo zonoje, jį paskatino kovoti su Lewisu Hamiltonu.

Olandas kurį laiką važiavo trečias, bet po sustojimo techninio aptarnavimo zonoje, komandai nesaugiai jį išleidus iš sustojimo vietos, pilotui pavyko aplenkti Valtterį Bottą ir pakilti į antrą vietą. Už nusižengimą taisyklėms, „Red Bull“ lenktynininkui buvo skirta 5 sek. bauda. Bet priešingai nei manė kiti, ji paskatino pilotą imtis rimtesnių veiksmų.

„Ne, buvo priešingai, ji mane paskatino imtis veiksmų“, - sakė M. Verstappenas.

„Kai tik išgirdau apie baudą, ėmiau labiau spausti Lewisą, nes jis važiavo gana lėtai. Aš jį spaudžiau, jis taip pat turėjo padidinti tempą. Taip jam greičiau nusidėvėjo padangos. Tai buvo vienintelis būdas jį įveikti. Man visa tai patiko. Žinoma, finišuoti ketvirtoje vietoje nebuvo malonu, bet lenktynės man patiko.“

M. Verstappenas turėjo galimybę rinktis. Sportininkas galėjo atlikti dar vieną sustojimą ir pakovoti dėl vieno papildomo taško, skiriamo už greičiausiai įveiktą ratą. Pilotas bet kokiu atveju būtų finišavęs ketvirtas, bet užfiksavęs greičiausią rato įveikimo laiką, olandas viso būtų iškovojęs ne 12, o 13 taškų.

„Mes apie tai kalbėjomės. Bet aš turėjau galimybę aplenkti ir galbūt nugalėti. Galų gale tai tik vienas taškas. Tad tebūnie. Man buvo daug smagiau važiuoti antram ir kovoti dėl pirmos vietos nei dėl greičiausio rato.“

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas