M. Verstappenas: bolidas važiavo tarsi bėgiais (2)

M. Verstappenas: bolidas važiavo tarsi bėgiais
logo Liepos 04 d. 19:49, Red Bull Content Pool

Maxas Verstappenas iškovojo antrąją paeiliui pergalę Austrijoje ir atotrūkį nuo Lewiso Hamiltono asmeninėje įskaitoje padidino iki 32 taškų.

Maxas Verstappenas: „Šiandien bolidas važiavo tarsi bėgiais, beje, su visų mišinių padangomis. Valdyti tokį automobilį buvo vienas malonumas, bet aš nesitikėjau, kad viskas susiklostys taip paprastai. Ačiū komandai už tokį greitą bolidą.

Šį savaitgalį visi mus laikė favoritais, bet važiuoti taip, kaip važiavome šiandien, ne visada pavyksta. Visi „Red Bull“ ir „Honda“ puikiai padirbėjo ir pasistengė, kad dvi savaitės Austrijoje būtų fantastiškomis.

Restarto metu man reikėjo labai gerai sureaguoti, todėl iš karto sugebėjau susidaryti atotrūkį. Supratau, kad jei išsaugosiu lyderio poziciją, tai toliau galėsiu važiuoti savo tempu, bet visų pirma reikėjo išlikti priekyje. Šiandien viskas susiklostė beprotiškai gerai.

Nuostabu čia buvo matyti tiek mano sirgalių iš Olandijos, tribūnos buvo nusidažiusios oranžine spalva, o tai labai motyvuoja. Paskutiniame ir sugrįžimo į boksus ratuose sirgaliai aktyviai mane sveikino – dėkoju jiems už tai“.

Red Bull Racing Honda
Komanda: Red Bull Racing Honda 2021 sezono taškai: 344.5
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: RB16B
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2021 sezono taškai: 226.5
Komanda: Red Bull Amžius: 23 m.
Plačiau

Komentarai (2)
Art'a
IP: 433af7d | 07/05 14:18 Atsakyti
Cho!,cho!,cho!...😛,😲,🙃,🥴,🙂...
Kragas
IP: 1ce7241 | 07/04 23:04 Atsakyti
Maxai geriau nekalbėk taip, nes saito eGZpertai tuoj tave pavadins bėgių čempionu kaip ir Vettelį. Aišku iki titulo dar toli ir etapų liko visai nemažai, bet jei taip ir toliau tai Hamiltonui prasti popieriai. Taip pat dar labai svarbu kaip antroje sezono pusėje bus su patikimumu, nes vienas ar du DNF ir krenti žemyn.
×

TOP naujienos