M. Verstappenas: bus sunku kovoti su „Renault“ dėl trečios vietos (3)

M. Verstappenas: bus sunku kovoti su „Renault“ dėl trečios vietos
logo Rugsėjo 25 d. 22:52, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxas Verstappenas mano, kad šį savaitgalį jam ir jo atstovaujamai „Red Bull“ ekipai bus sunku kovoti su „Renault“ dėl trečios vietos.

Antrose penktadienio treniruotėse „Renault“ pilotas Danielis Ricciardo nuo geriausią rezultatą užfiksavusio „Mercedes“ lenktynininko Valtteri Botto atsiliko sekunde. Tuo tarpu septintas likęs M. Verstappenas nuo minėtojo D. Ricciardo atsiliko dar puse sekundės.

„Manau visi puikiai žino, kad ši trasa nėra mums pati geriausia. Bandėme įvairius variantus, kad išsiaiškintumėme kas mums geriausiai tinka. Žinoma, antroji treniruotė galėjo susiklostyti geriau, bet kaip jau sakiau, mes bandėm įvairius dalykus. Kai kurie pasiteisino, o kai kurie ne“, - pasakojo M. Verstappenas.

Olando teigimu, kvalifikacijoje dėl trečios pozicijos teks kovoti su „Renault“.

„Iškovoti trečią vietą kvalifikacijoje lengva nebus. Lenktynėse turėtume būti stipresni, bet turėsime kaip reikiant padirbėti, kad galėtume startuoti iš trečios vietos. Manau, kad „Renault“ treniruočių metu atrodė gana stipriai. Negali žinoti kas dar gali stoti į kovą.“

„Bet visų pirma turime galvoti apie save ir pasirūpinti, kad bolidas būtų stabilus. Esu įsitikinęs, kad kvalifikacijoje bus sunku, bet mes tikrai kovosime.“


Komentarai (3)
Black_Death
IP: a2ed4e2 | 09/26 11:21 Atsakyti
R12
09/26 10:56

Laikyk kardana Riki!!!!

Norejai pasakyti, leisk mechanikams isimti nenaudinga kardana 🤣🤣
R12
IP: 787611e | 09/26 10:56 Atsakyti
Laikyk kardana Riki!!!!
mariusis
IP: 7ad5add | 09/25 23:28 Atsakyti
Kaip čia yra, tai jau nebe su MB, o su Renault kovos jauniausias šampijonas 🙂 Oi tas daktaras, bet kaip ten sakė, yra atlošę ir 60 taškų, nors tiek nebuvo.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas