M. Verstappenas: D. Ricciardo lieka vienu iš pačių greičiausių

M. Verstappenas: D. Ricciardo lieka vienu iš pačių greičiausių
logo Vasario 25 d. 22:29, Renault Sport

Red Bull“ lyderio Maxo Verstappeno nuomone, Danielis Ricciardo lieka vienu iš pačių greičiausių „Formulės-1“ lenktynininkų, nežiūrint į tai, jog jis pernai, lenktyniavęs „Renault“ komandoje, nė karto nebuvo užlipęs ant podiumo.

Verstappenas ir Ricciardo buvo komandos partneriais „Red Bull“, vėliau australas nutarė pereiti į „Renault“, kadangi suprato, jog ekipa viską „pastatys“ už jauną ir perspektyvų olandą. Nors abiejų jų rezultatai tame sezone buvo gana panašūs.

Kai žurnalistai M. Verstappeno paklausė, ar nenukentėjo „Formulė-1“ po to, kai Ricciardo iškrito iš pretendentų į pergales bei titulus sąrašo, Maxas atsakė taip: „Ar dėl to laimėtų mūsų sportas, ypatingo vaidmens nevaidina, tačiau Danielis tikrai varžytųsi pirmose eilėse ir laimėtų, jei turėtų pajėgią techniką.

Jis labai daug šypsosi, jo nuotaika visada gera, bet aš manau, kad jis šypsotųsi dar daugiau, jei iškovotų pergales ar bent užliptų ant podiumo. Aš pažįstu Danielį, jis labai greitas pilotas, todėl galiu įsivaizduoti, kaip jam sunku buvo praėjusias metais.

Lyginti jį su kuo nors Lewiso Hamiltono lygio būtų sudėtinga ir nekorektiška. Tačiau Danielis buvo greitesnis už Sebastianą Vettelį 2014-tais, kai jie buvo „Red Bull“ ekipos draugais, o ir aš pakankamai ilgai su juo lenktyniavau, todėl žinau, kiek jis yra greitas.

Kai aš tik perėjau į „Red Bull“, turėjau mažai patirties, bet laikui bėgant, tapau kur kas stipresniu, tvirtėjo mano ryšiai su komanda, o Ricciardo buvo labai geras partneris ir mes aktyviai vienas kitą skatinome. Tai buvo naudinga komandai, nes mes, rungtyniaudami vienas su kitu, stengdavomės surasti „tą paskutiniąją dešimtąją sekundės“ ir tai keldavo viso kolektyvo nuotaikas. Su Danieliu buvo malonu dirbti, tai buvo geri laikai“.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas