M. Verstappenas: iškovota „pole“ - nedidelė staigmena

M. Verstappenas: iškovota „pole“ - nedidelė staigmena
logo 2021 Spalio 24 d. 11:07, Red Bull Content Pool

Ostine „pole“ poziciją iškovojęs Maxas Verstappenas prisipažino, kad nesitikėjo kvalifikacijoje įveikti savo pagrindinio varžovo Lewiso Hamiltono.

Olandas pirmoje treniruotėje buvo beveik sekunde lėtesnis už „Mercedes“ pilotus. Bet šeštadienį surengtoje kvalifikacijoje greičiu pranoko visus varžovus ir iškovojo „pole“ poziciją.

„Po pirmos treniruotės pagalvojau, kad skirtumas tikrai didelis. Bet vėliau mes po truputi pradėjome mažinti atsilikimą. O šeštadienį mes juos pranokome greičiu. Tai tiesiog puikus komandos darbas“, - kalbėjo M. Verstappenas.

Olando teigimu, jam, kaip ir komandos draugui Sergio Perezui, kvalifikacijos pabaigoje geresnį rezultatą sutrukdė užfiksuoti lietus.

„Paskutiniame trasos sektoriuje pastebėjau, jog pradėjo nestipriai lyti, tad situacija tikrai nebuvo ideali. Bet tai, jog pavyko iškovoti „pole“, puikus rezultatas, ypač šį savaitgalį, kurį pradėjome taip stipriai atsilikdami.“

„Tai, jog pavyko įveikti Lewisą ir iškovoti „pole“ - nedidelė staigmena. Bet panaši situacija buvo iki šiol viso sezono metu. Žinoma, esu patenkintas pasirodymu. Bet negali žinoti, galbūt lenktynėse bus visai kitokia situacija. O tada kitose lenktynėse vėl viskas gali pasikeisti.“

Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau
„Circuit of the Americas", Ostinas
Trasa: „Circuit of the Americas", Ostinas (JAV GP)
Ilgis: 5,513 Ratų skaičius: 56
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0