M. Verstappenas dėl avarijos kaltina S. Vettelį (58)

M. Verstappenas dėl avarijos kaltina S. Vettelį
logo 2017 Rugsėjo 17 d. 17:19, Getty Images / Red Bull Content Pool

Maxas Verstappenas Singapūro GP lenktynes užbaigė dar pirmame posūkyje, kai susidūrė su Kimi Raikkonenu. Tačiau kaip olandas teigia, jį prispaudė Sebastianas Vettelis, kuris dėl šio incidento ir yra kaltas.

„Galbūt jis nematė Kimio mano kairėje. Tačiau tai nėra pasiteisinimas. Jei tu kauniesi dėl titulo, tu negali taip rizikuoti ir taip spausti kažko. Ko jis tikėjosi? Tu neturėtum to daryti jei kovoji dėl titulo. Tai nebuvo labai sumanu.

Nemanau, kad tai buvo lenktynininkas incidentas. Iš viso dėl to iškrito trys bolidai. Bandžiau atsitraukti, bet galas bolido yra platesnis, todėl negalėjau daugiau trauktis. Aš buvau viduryje nieko nedarymas. Aš tik norėjau gerai startuoti.

Džiaugiuosi, kad ne tik aš pasitraukiau iš lenktynių, bet mes visi trys, tai visi trys kenčiame dabar. Jei padarau klaidą ir pasitraukiu, tada jau kitokia istorija. Mačiau, kad Kimis gerai startavo, todėl nesistengiau saugoti pozicijos, bet viskas buvo išspręsta po 200 metrų“, - nusivylimo neslėpė olandas.


Komentarai (58)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
kart
| 09/20 13:20 Atsakyti
YZF
09/19 20:10

egzperte - vettelis gali 'uzdaryti' tik tuomet, kai yra pilnu bolidu priekyje o ne sone. Kai jis yra sone, nieko jis uzdarineti negali ir turi vaziuoti tiesiai (o ne mestis sonu link kito). Skaityk kol suprasi.

Vettelis negali uzdarineti tik tada, jeigu bent puse kito bolido salia. T.y. jeigu Verstapeno priekine asis butu tarp Vettelio priekines ir galines asies.
YZF
| 09/19 20:10 Atsakyti
kart
09/17 19:56

Egzpertai pažiūrėkit, kada Verštapenas pradėjo trauktis kairėn ir kada sureagavo, kad Kimis jam jau eina pro šoną: https://youtu.be/Pi-qitmfvlI?t=25s

Susilėtinkit vaizdą ir žiūrėkit, geriau viskas matosi. Jei Max'as būtų sureagavęs ankščiau, tai būtų pats ėmęs blokuoti Kimį ar nebūtų tiek daug stumęsis į kairę, nes peržiūrėjus iš skirtingų kampų, akivaizdu, kad tos vietos išsitekti buvo visiems trims bolidams. Tikrai pats Max'as galėjo išvengti šio kontakto susitaikydamas su tuo, kad Vettelis jį jau uždarė.

Žinoma, čia kažką bausti nelabai yra, nes visi viską darė taisyklių ribose. Tiesiog Max'as atsidurdamas tokioje situacijoje manau sureagavo kaip nepatyręs pilotas.

egzperte - vettelis gali 'uzdaryti' tik tuomet, kai yra pilnu bolidu priekyje o ne sone. Kai jis yra sone, nieko jis uzdarineti negali ir turi vaziuoti tiesiai (o ne mestis sonu link kito). Skaityk kol suprasi.
RBR
| 09/18 09:13 Atsakyti
Maxui siemet jau viskas dzin. Jam reikia pergales. O cia pasitaike gera proga. Todel visiems buvo aisku, kad jis nei trauksis nei stabdys. Greiciausia belekdamas pats butu i siena ivares. Kimis bet kuriuo metu sustos ir praleis Vetteli. Tai kam vokieciui reikejo mestis per visa trasos ploti i kita puse vos ne skersai? Negi taip sunku ta aptarti pries lenktynes ar italams visai smegenis mintys apie cempiono titulus uzspaude? Finisuok pries Hamiltona ir darbas padarytas tokiomis salygomis.
Pit Crew
| 09/18 08:57 Atsakyti
1_Protingas
09/17 21:47

Naglas vokietys surado atsaką. Pats tuo negali patikėt. Bet kaži čia fokiškas kraujas, kad naglumo kiek šumis, a čia fiatas taip juos užkrauna? O gal F1.lt fanų maldos? Nesuvedu. bet gražu, kai gauna per naglą snapą. Fantastika.

Per snapą gauna tie, kurie iš galo lenda, o ne priekyje būna:)
Pit Crew
| 09/18 08:39 Atsakyti
Vaikui ne džiaugtis reikia, o įrodyti, kad važiuoti moka. Vienintelis iš tos trijulės starte prarado poziciją, bet apie pristabdymą net nepagalvojo...
mafaz
| 09/18 02:32 Atsakyti
"Džiaugiuosi, kad ne tik aš pasitraukiau iš lenktynių, bet mes visi trys, tai visi trys kenčiame dabar. Jei padarau klaidą ir pasitraukiu, tada jau kitokia istorija" papasakot ricciardo galetu apie vengrija ir savo klaida :D
Mykola
| 09/18 00:09 Atsakyti
Jis niekada nekaltas......
1_Protingas
| 09/17 21:47 Atsakyti
Naglas vokietys surado atsaką. Pats tuo negali patikėt. Bet kaži čia fokiškas kraujas, kad naglumo kiek šumis, a čia fiatas taip juos užkrauna? O gal F1.lt fanų maldos? Nesuvedu. bet gražu, kai gauna per naglą snapą. Fantastika.
protobokstas
| 09/17 20:04 Atsakyti
gelstonsnapis eilinį kart pasižymėjo... tai savo komandos draugą iškerta tai ferrus....
laimukas5414
| 09/17 19:56 Atsakyti
Pirtas avinas paskutinis. Kam buvo reikalingas toks manevras??? Jei nebesugebi aosigint neblokaves uzleisk pozicija. Su greitesniu bolidu butum pasigaves per varzybas. Bet kadangi myznius paskutinis ir jauciasi esas kietas blokuodamas kitus gavo va ka. Asilas paskutinis tiesiog nekenciu Vetelio po bajeriu su Weberiu . Suknistas egoistas!!!!!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas