M. Verstappenas: mums tiesiog trūko greičio

M. Verstappenas: mums tiesiog trūko greičio
logo 2021 Lapkričio 20 d. 17:47, Red Bull Content Pool

Antras Katare surengtoje kvalifikacijoje likęs Maxas Verstappenas po važiavimų teigė, kad „Red Bull“ stokojo greičio, todėl negalėjo rimčiau pasipriešinti pagrindiniam varžovui Lewisui Hamiltonui.

Būtent britas užfiksavo geriausią rezultatą ir rytoj vyksiančias lenktynes pradės iš „pole“ pozicijos. Tuo tarpu M. Verstappenas buvo vienintelis „Red Bull“ lenktynininkas, kuriam pavyko patekti į paskutinę kvalifikacijos dalį.

„Mums tiesiog trūko greičio. Kvalifikacijoje viskas klostėsi kiek sudėtingiau“, - pasakojo M. Verstappenas.

„Net Checo nepavyko patekti į paskutinę kvalifikacijos dalį. Tai tik parodo, kad čia turime daugiau sunkumų nei įprastai. Bent pavyko iškovoti antrą startinę poziciją. Tad bus dėl ko rytoj pakovoti. Žinoma, tikėjausi, jog būsime stipresni ir galėsime kovoti dėl aukštesnio rezultato.“

Daugelis abejoja, kad rytoj vyksiančių lenktynių metu sirgaliai pamatys daug lenkimų. M. Verstappenas taip pat mano, kad geriausia proga įveikti pagrindinį varžovą Lewisą Hamiltonas turės starto metu.

„Sunku prognozuoti kaip viskas klostytis, nes čia lankomės pirmą kartą. Tad yra daug nežinomųjų. Bet aš per daug apie tai negalvoju. Mums tiesiog reikia gerai startuoti, o po to žiūrėsime kaip viskas klostysis.“

Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0