M. Verstappenas: nesijaučiu esantis pilotu Nr.1 (5)

M. Verstappenas: nesijaučiu esantis pilotu Nr.1
logo 2019 Gegužės 07 d. 11:57, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxas Verstappenas tikisi, jog jo „Red Bull“ komanda šiemet sugebės mesti iššÅ«kį čempionato lyderiams, nes ekipa itin aktyviai užsiima bolido modernizacija, tačiau kartu savęs nejaučia esant „pilotu Nr.1“, tvirtindamas, kad Pierre‘ui Gasly yra suteiktos vienodos sąlygos.

„Žinome, kad turime padidinti maksimalų bolido greitį, bet esmė ne vien tame,- komentavo olandų lenktynininkas.- Mes neblogai pradėjome sezoną, bet nepakankamai gerai, kad galėtumėme įsikišti į lyderių kovas. Toliau intensyviai dirbame, ruošiame naujienas kitoms lenktynėms, o tada pamatysime, kaip toliau klostysis įvykiai.

„Mercedes“ komanda puikiai pradėjo čempionatą, nors iš dalies jai pasisekė, kai Bahreine „Ferrari“ ekipai iškilo problemų. Taigi, lyderiai atrodo kur kas geriau, nei realiai yra. Bet jie apskritai nedaro jokių klaidų, bÅ«tent todėl uždirbo tiek daug taškų“.

Praėjusiais metais Milton-Kinso ekipą palikto Danielis Ricciardo ir jo vietą užėmė Pierre‘as Gasly. Savo perėjimą į „Renault“ australas aiškino tuo, kad, jo nuomone, „Red Bull“ viską „pastatė“ bÅ«tent už Verstappeną.

Tačiau net dabar Maxas nelaiko savęs formaliu komandos lyderiu: „Aš nesijaučiu esantis „pilotas Nr.1“, niekas komandoje apie tai nekalba. Mes abu turime vienodas galimybes ir aš darau lygiai tą patį, ką ir praėjusiais metais, teikiu ekipai adekvatų atgalinį ryšÄ¯, nes tik nuo jo priklauso techninių naujovių paruošimas.

Man mažai kas pasikeitė, nors, žinoma, aš tapau labiau patyręs. BÅ«tų neteisinga ką nors šia prasme keisti. Tai reikštų, kad prieš metus mes veikėme neteisingai“.

Dabar Maxui Verstappenui yra 21-eri metai, bet jis jau dalyvavo 85 GP etapuose „Formulėje-1“, lenktyniaudamas už „Toro Rosso“, o vėliau – už „Red Bull“. Jis iškovojo 5 pergales ir 23 kartus lipo ant podiumo. Tačiau kartu Maxas neabejoja, jog jam toliau reikia didinti lenktyninį meistriškumą: „Tu visuomet augi profesionalumo prasme, net ir Lewisas Hamiltonas nuolat dirba su savimi, taigi, viskas priklauso nuo to, ar tu nori tapti geresniu.

Žinoma, savo debiuto čempionate metais tu daug mokaisi, įsisavindamas „Formulės-1“ mašiną, bet kai pradedi savo jau penktą sezoną, mano galva, reikėtų kalbėti apie lenktynių patirties kaupimą apskritai. Kuo daugiau lenktynių dalyvauji, tuo geriau pasirodai“.


Komentarai (5)
burzumas
| 05/08 20:31 Atsakyti
o tai tada tu jauti ka nors?:) klausimas kyla:) tai aisku ne, jisai gi profesionalas:))
Swaggy
| 05/08 09:19 Atsakyti
Tai kad jis vienintelis Red bull pilotas kol kas. Po to Trys už Torro rosso važiuoja :)))
Valdis
| 05/07 17:40 Atsakyti
Daug kas Maxo nekenčia, o aš į jį žiūriu neutraliai. Jis tikrai dar jaunas ir kaip pasižiūri į save kai tau buvo 18-21 metai, tai gal dar ne tiek nesąmonių buvau prišnekėjęs. Kai bręsti su amžiumi keičiasi ir požiūris į pasaulį ir į tai ką darai. Jis pilotuoti F1 bolidą tikrai moka ir kai po kokių 3-4 metų pasieks brandų amžių ir dar bus jaunas (kaip Michaelis Schumacheris 1995-2004 metų sezonuose). Taip taip, žiniau 1997 metus. Tai jis gali būti nesustabdomas, juolab, kai Hamio nebus ir ko gero Vettelio. Aš labai dedu viltis už Leclerco ir Verstappeno erą ateityje jei abu lenktyniaus bolidais, kurie leis laimėti lenktynes.
talianas
| 05/07 16:12 Atsakyti
Tuščia kalba. Gasly velkasi nugaroje kažkur tais. O jei netyčia priekyje atsirastų, tai liepimas praleisti Maxą būtų greitesnis už garso greitį.
Larensas
| 05/07 15:28 Atsakyti
kol redbull toli nuo kovos nuo titulo, tai ir prasmės kalbėt apie pilotų skirstymą nėra.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas