M. Verstappenas paaiškino kritiką „Renault“ adresu (8)

M. Verstappenas paaiškino kritiką „Renault“ adresu
logo 2018 Gruodžio 11 d. 15:43, Red Bull Content Pool / Getty Images

2018 metų sezono metu Maxas Verstappenas smarkiai kritikavo „Renault“, kuri tiekė jėgos agregatus „Red Bull“ komandai ir dabar paaiškino, kodėl jis tai darė.

Maxas Verstappenas reguliariai puolė „Renault“ tiek masinės informacijos priemonėse, tiek per radiją GP etapų metu – ypač po to, kai buvo paskelbta, kad šio sezono pabaigoje „Red Bull“ užbaigia darbą su prancūzų motoristais.

„Aš niekada nesistengiau jų pažeminti, aš norėjau juos padaryti geresniais, - kalbėjo Verstappenas olandų TV „Ziggo Sport“ eteryje. – Dabar mes turime susitarimą su „Honda“, bet jei būtumėme tęsę darbą su „Renault“ ir kitais metais, tai aš norėčiau, kad jie progresuotų. Aš galėjau pasakyti, kad jie neimtų šios kritikos giliai į širdį, bet aš esu ne toks.

Viskas gali ir turi būti geriau, aš visuomet noriu pasiekti maksimumo. Apskritai, reikia likti atviriems kritikai - taip mane auklėjo.

Man gaila, kad aš su tuo negaliu susitaikyti, bet aš čia esu ne dėl olimpinių principų („Svarbiausia – ne pergalė, o dalyvavimas“).

Verstappenas užbaigė ant podiumo paskutines penkias šio sezono lenktynes, iš kurių vienerias laimėjo.

„Aš nesitikiu, kad viskas iš karto eis kaip per sviestą, - Verstappenas komentavo komandos perėjimą prie „Honda“ jėgainių. – Aš visuomet būsiu susikaupęs, tikėsiu projektu ir kantriai lauksiu. Nesitikiu, kad mes kovosime dėl čempionų titulo sezono pradžioje, bet jei mes nedaug pridėsime lyginant su šiais metais, tai galėsime būti dar arčiau konkurentų ir praleisti stabilų sezoną. O tai jau bus pažanga. Nebūtinai turėti pačią geriausią mašiną...“


Komentarai (8)
kazkas_
| 12/12 19:07 Atsakyti
Hondos laukia linksmas sezonas, jei Maxas ir juos taip darys geresniais :)
Kestutis Ramanauskas
| 12/12 19:01 Atsakyti
Bet tai kaip issireiske-" jei mes nedaug pridėsime lyginant su šiais metais, tai galėsime būti dar arčiau konkurentų" .Pagal jo mastyma,konkurentai per ziema "stoves vietoje" ir vaziuos pernyksciais bolidais,o dar turint omenyje Honda "super" variklius-isvis juokas ima :D

Skaityti daugiau: https://www.f-1.lt/m-verstappenas-paaiskino-kritika-renault-adresu-n38490ke-
iXsas
| 12/12 18:26 Atsakyti
Bet jis pata nėra atviras kritikai. Visada teisus, net tada, kai komanda ar tėvas nebegina jo.
mariusis
| 12/11 20:29 Atsakyti
Labai viliuosi, kad su tokiu požiūriu jis niekad netaps čempionu. Vairuoti gal ir moka, bet visa kita kažkuom panašu į ispaną.
ddt
| 12/11 19:00 Atsakyti
Pirmas dalykas - blogas tas vadovas, kuris rekia ant pavaldiniu vien tam, kad "juos padarytu gerensiais", Geras vadovas (ir lyderis) yra tas, kuris dirba su jais, kad jie tobuletu. Antras dalykas, toks tas ir lyderis, jei turi aiskintis del to, ka prisnekejo. Sekmes Max'ai. Nors tiesa, tau neidomi kitu nuomone. Bet vistiek sekmes tobulinant situos igudzius. Tik jei ka, uzmesk aki kaip deliojosi Fernando karjera - jis buvo iki tobulumo buvo ivaldes analogiska "lyderystes" mena. Klausimas, ar draugu daug susirado, bet cia jau kitas klausimas - gyvenimisku prioritetu.
Black_Death
| 12/11 18:05 Atsakyti
Egis01 >> he is a faster, than him 0,6?? 😁
egis01
| 12/11 17:49 Atsakyti
ateities čempiono atsakymas į kritiką, kodėl jis trasoje išmušinėja varžovus - aš nesistengių jų pažeminti , aš noriu juos sustiprinti ir padaryti geresniais negu jie yra.
SatanKlaus
| 12/11 16:54 Atsakyti
Čia tas pats atviriausias iš visų kritikai....
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas