M. Verstappenas paaiškino kritiką „Renault“ adresu

M. Verstappenas paaiškino kritiką „Renault“ adresu
logo 2018 Gruodžio 11 d. 15:43, Red Bull Content Pool / Getty Images

2018 metų sezono metu Maxas Verstappenas smarkiai kritikavo „Renault“, kuri tiekė jėgos agregatus „Red Bull“ komandai ir dabar paaiškino, kodėl jis tai darė.

Maxas Verstappenas reguliariai puolė „Renault“ tiek masinės informacijos priemonėse, tiek per radiją GP etapų metu – ypač po to, kai buvo paskelbta, kad šio sezono pabaigoje „Red Bull“ užbaigia darbą su prancūzų motoristais.

„Aš niekada nesistengiau jų pažeminti, aš norėjau juos padaryti geresniais, - kalbėjo Verstappenas olandų TV „Ziggo Sport“ eteryje. – Dabar mes turime susitarimą su „Honda“, bet jei būtumėme tęsę darbą su „Renault“ ir kitais metais, tai aš norėčiau, kad jie progresuotų. Aš galėjau pasakyti, kad jie neimtų šios kritikos giliai į širdį, bet aš esu ne toks.

Viskas gali ir turi būti geriau, aš visuomet noriu pasiekti maksimumo. Apskritai, reikia likti atviriems kritikai - taip mane auklėjo.

Man gaila, kad aš su tuo negaliu susitaikyti, bet aš čia esu ne dėl olimpinių principų („Svarbiausia – ne pergalė, o dalyvavimas“).

Verstappenas užbaigė ant podiumo paskutines penkias šio sezono lenktynes, iš kurių vienerias laimėjo.

„Aš nesitikiu, kad viskas iš karto eis kaip per sviestą, - Verstappenas komentavo komandos perėjimą prie „Honda“ jėgainių. – Aš visuomet būsiu susikaupęs, tikėsiu projektu ir kantriai lauksiu. Nesitikiu, kad mes kovosime dėl čempionų titulo sezono pradžioje, bet jei mes nedaug pridėsime lyginant su šiais metais, tai galėsime būti dar arčiau konkurentų ir praleisti stabilų sezoną. O tai jau bus pažanga. Nebūtinai turėti pačią geriausią mašiną...“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749