M. Verstappenas: S. Vettelis atsiprašė už avariją (3)

M. Verstappenas: S. Vettelis atsiprašė už avariją
logo 2019 Liepos 14 d. 19:08, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ piloto Maxo Verstappeno teigimu, „Ferrari“ atstovas Sebastianas Vettelis po Didžiosios Britanijos GP lenktynių atsiprašė jo už sukeltą avariją.

Olandas 37-ame rate aplenkė vokietį ir pakilo į trečią vietą. Poziciją bandęs susigrąžinti S. Vettelis viename iš posūkių trenkėsi į „Red Bull“ bolido galą.

Už trasos ribų pabuvoję, bet lenktynes tęsę M. Verstappenas ir S. Vettelis finišą pasiekė. Olandas finišavo penktas, o S. Vettelis liko rikiuotės gale. Teisėjai vokiečiui taip pat skyrė 10 sek. baudą.

„Manau, kad jis neįvertino stabdymo taško. Bet aš su juo jau apie tai pasikalbėjau. Po lenktynių vos išlipus iš bolidų jis manęs atsiprašė. Tai viskas. Gaila, jog taip nutiko, bet dabar jau nieko nebepakeisi“, - sakė M. Verstappenas.

„Mane nustebino tai, jog po incidento jis iš karto nepasitraukė iš lenktynių. Po susidūrimo sugedo vairo stiprintuvas. Taip pat turėjau problemų su sėdyne. Tad pasiekti finišą tikrai nebuvo lengva. Buvo apgadintas difuzorius, bolido dugnas. Bolidas tikrai nebebuvo toks, koks buvo iki tol. Tad esu patenkintas iškovota penkta vieta.“

Komentarai (3)


jv
| 2019 Liepos 14 d. 21:54
maxas po avarijos su tokiu bolidu palaike Gasly tempa, nu jo :)))
Rimvydas Rozenas_2
| 2019 Liepos 14 d. 20:53
cia ne vetelio klaida buvo -o karma smoge subinen uz leclero nagla isstumima uz trasos su kontaktu ir net pertekliniu vairo suktelejimu :/
Black_Death
| 2019 Liepos 14 d. 19:24
Keista kad labai retas SV poelgis, iskart priimamas kaip pastovus sektinas pvz.
×

F-1.lt pulsas