M. Verstappenas: S. Vettelis kovojo atkakliai, bet sąžiningai (1)

M. Verstappenas: S. Vettelis kovojo atkakliai, bet sąžiningai
logo 2019 Balandžio 14 d. 15:11, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ piloto Maxo Verstappeno teigimu, „Ferrari“ atstovas Sebastianas Vettelis šiandien Kinijoje vykusiose lenktynėse savo poziciją gynė atkakliai, bet sąžiningai.

M. Verstappenas bandė aplenkti vokietį keturioliktame posūkyje, bet išvažiavo per plačiai. Tuo tarpu akimirkai poziciją praradęs, bet ją susigrąžinęs S. Vettelis nepaliko varžovui vietos ir išstūmė jį už trasos ribų.

„Viskas buvo gerai. Jo padangos dar buvo šaltos, tad bandžiau jį aplenkti. Išvažiavęs iš posūkio jis nepaliko pakankamai vietos. Viskas gerai, būčiau pasielgęs taip pat“, - sakė M. Verstappenas.

Olandas abejoja, jog būtų už savęs išlaikęs S. Vettelį.

„Anksčiau ar vėliau jis būtų mane aplenkęs, kadangi su kietomis padangomis nebuvau toks greitas. Manau, kad pasiekėme maksimalų rezultatą. Su kiekviena diena „Mercedes“ buvo vis stipresnė. Net nesitikėjome su jais kovoti. Mes kovojome su „Ferrari“, bet mums trūko greičio.“

„Pirmoji ir paskutinė atkarpa buvo geros. Tik su kietomis padangomis mums sekėsi prasčiau. Taip pat stipresnis vėjas kėlė šiokių tokių problemų.“

Komentarai (1)


ddt
| 2019 Balandžio 14 d. 21:27
Nesakyčiau, kad "išstūmė". Per drąsus teiginys. Max'as lindo ten, kur vietos nebuvo, bet kuriuo atveju tas epizodas papuošė lenktynes.
×

F-1.lt pulsas