M. Verstappenas: tikrajį „Red Bull“ potencialą sužinosime po lenktynių Kinijoje

M. Verstappenas: tikrajį „Red Bull“ potencialą sužinosime po lenktynių Kinijoje
logo Kovo 23 d. 16:48, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxas Verstappenas mano, kad tikrąjį jo atstovaujamos „Red Bull“ komandos pajėgumą sužinosime tik po F-1 lenktynių Kinijoje.

Praėjusį savaitgalį Australijoje vykusiose varžybose olandas finišo liniją kirto trečias. Variklių gamintojai „Honda“, su kuria nuo šių metų bendradarbiauja „Red Bull“, tai buvo pirmoji prizinė vieta nuo 2008 metų.

Nors M. Verstappenas Australijoje įveikė „Ferrari“ pilotus ir vienu metu kovojo su „Mercedes“ pilotu Lewisu Hamiltonu, olandas to per daug nesureikšmina.

„Pradėti sezoną iškovojant prizinę vietą yra tikrai puiku. Bet Melburno trasa nėra tipinė. Tad pasiektų rezultatų per daug nesureikšminčiau. Manau, kad tikrojo komandos pajėgumo nesužinosime iki Kinijos GP“, - sakė M. Verstappenas.

Sportininkas neslepia, kad jam patinka Bahreino trasa, tad nekantriai laukia antrųjų sezono lenktynių.

„Man patinka Bahreino trasa ir tas laikotarpis kuomet vyksta lenktynės. Žinoma, dėl to gali kilti problemų su bolido balansu, bet nuo to tik įdomiau.“

„Sunku vertinti savo ir varžovų pajėgumus po kvalifikacijos, nes treniruotės Bahreine vyksta kitokiomis sąlygomis. Antrasis trasos sektorius yra sudėtingiausias, bet tuo ir pačiu ir įdomiausias. Tikiuosi gerų lenktynių.“

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas