M. Verstappenas Vengrijoje naudos tą patį variklį kaip ir Silverstoune

M. Verstappenas Vengrijoje naudos tą patį variklį kaip ir Silverstoune
logo 2021 Liepos 28 d. 19:40, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Honda“ patvirtino, kad Vengrijoje, kur šį savaitgalį vyks F-1 lenktynės, Maxo Verstappeno bolide bus sumontuotas tas pats variklis, kuris buvo naudojamas Silverstoune vykusių varžybų metu.

Būtent Silverstouno trasoje olandas, po kontakto su Lewiso Hamiltono bolidu, patyrė avariją. Viename iš posūkių sportininkas išlėkė už trasos ribų ir trenkėsi į apsauginę sieną. Teigiama, kad smūgio metu sportininkas patyrė 51G išcentrinę jėgą.

F-1 jėgainę sudaro šeši komponentai. Kiek kartų per sezoną juos galima keisti, nurodo taisyklės. Viršijus nurodytą limitą, skiriama starto pozicijų bauda.

Po avarijos Silverstoune M. Verstappeno bolide sumontuota jėgainė buvo išgabenta į „Honda“ bazę Japonijoje, kur buvo atlikta detali analizė. Viską gerai įvertinę, japonai leido jėgainę naudoti Vengrijos GP pirmose treniruotėse. Po jų bus nuspręsta ar ji bus naudojama ir lenktynėse.

„Jėgainė buvo išsiųsta atgal į Sakurą nuodugniam patikrinimui“, - rašoma „Honda“ pranešime spaudai.

„Mes pakeitėme tam tikras dalis, kurias galima keisti vadovaujantis taisyklėmis ir nepažeidžiant FIA plombų. Variklį naudosime šį penktadienį, kad tinkamai išbandytume trasoje, o po to turėtume nuspręsti dėl jo naudojimo lenktynėse.“

Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2022 sezono taškai: 454
Komanda: Red Bull Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas