M. Verstappeno vadybininkas: sutartis su „Red Bull“ gali būti nutraukta

M. Verstappeno vadybininkas: sutartis su „Red Bull“ gali būti nutraukta
logo 2019 Birželio 29 d. 11:04, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxo Verstappeno vadybininkas Raymondas Vermeulenas olandų „Formule 1“ patvirtino, kad Maxo Verstappeno kontrakte su „Red Bull“ yra sąlyga, kad pilotas gali palikti komandą dar nepasibaigus sutarties galiojimui.

Konkrečių sąlygų jis nepatvirtino, tačiau kiti šaltiniai teigia, kad jei Maxas neiškovos pergalių ir užims žemesnę nei trečioji vieta iki Vengrijos GP etapo (iki vasaros pertraukos pradžios), jis galės vienašališkai nutraukti sutartį. Kartu R. Vermeulenas pareiškė: ši kontrakto nutraukimo sąlyga visiškai nereiškia, kad sutartis bus nutraukta automatiškai.

Raymondas Vermeulenas: „Mes patvirtiname, kad kontrakte yra punktas apie rezultatus, bet jokių kitų komentarų apie jo turinį nebus. „Red Bull“ ir Verstappenas žino, kokios yra sąlygos.

Mes norime, kad Maxas taptų pasaulio čempionu kartu su „Red Bull“ ir darome viską, kas įmanoma. Mes pradėjome bendradarbiauti su „Red Bull“ 2015 metais ir turime tikslą išvysti M. Verstappeną kaip jauniausią „Formulės-1“ čempioną istorijoje ir norime toliau laikytis šios programos.

Mes galvojame ne tik apie kitą sezoną, bet ir apie ilgalaikę perspektyvą. Svarbu, kas bus su „Red Bull“, su „Honda“. Čia svarbūs visi elementai. Jaučiamės komfortiškai „Red Bull“, bet mes norime nugalėti“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778