M. Webberis: aš norėjau, kad Danielis pasiliktų „Red Bull“ (4)

M. Webberis: aš norėjau, kad Danielis pasiliktų „Red Bull“
logo 2018 Gruodžio 24 d. 13:25, Red Bull/Getty Images

Buvęs F-1 lenktynininkas Markas Webberis mano, kad Danieliui Ricciardo neverta tikėtis aukštų rezultatų „Renault“ komandoje ir tai jį baugina.

Webberis ne kartą kalbėjo, kad Danielio išsiskyrimas su „Red Bull“ kelia jam daug klausimų, kadangi jis abejoja prancūzų automobilių gamintojo komandos konkurencingumu ir net asmeniškai tai yra pasakęs jaunesniam savo tėvynainiui.

„Manau, kad tai mus visus truputį baugina. Aš iki šiol palaikau daugiau ar mažiau draugiškus santykius su „Red Bull“ ir daugelis norėjo, kad Danielis pasiliktų komandoje, - pasakojo Webberis. -Neseniai mes su Danieliu kartu vakarieniavome ir aš papasakojau jam apie savo poziciją – ji nepasikeitė. Aš taip pat norėjau, kad jis pasiliktų „Red Bull“.

Kitais metais jie gaus papildomą finansinę paramą ir pradės bendradarbiauti su „Honda“, nors nemanau, kad jie nustebins rezultatais kitais metais. Bet, tikriausiai, 2020 metais „Red Bull“ vėl taps ta ypatinga komanda, už kurią norisi lenktyniauti.

Rodyti „Red Bull“ lygio rezultatus Danieliui bus nepaprasta ir tai dar silpnai pasakyta. „Renault“ nori, kad būtų kuo greičiau įvestas biudžetų ribojimas, apribotas ir komandų skaičius – jie norėtų sumažinti visus atlyginimus, kad pasiektų tam tikros lygybės. Man atrodo, kad kai pilotas pereina į tokią komandą, kuri užima panašias pozicijas, tai negali nekelti susirūpinimo“.


Komentarai (4)
kart
| 12/26 01:06 Atsakyti
ddt
12/25 22:54

Varikliu? Vargu bau (zr i RBR rezultata). Vaziuokle? O sitas tai jau geras klausimas.

buvo neseniai straipsnis, kur pasakyta, kad niekur Riccardo nenorėjo eit, bet kito varianto neturėjo. Be to Renault ne pirma opcija buvo renkantis naują komandą.
ddt
| 12/25 22:54 Atsakyti
kart
12/25 10:40

Kad pats Riccardo labiau turbūt abejoja Renault, nei Honda.

Varikliu? Vargu bau (zr i RBR rezultata). Vaziuokle? O sitas tai jau geras klausimas.
kart
| 12/25 10:40 Atsakyti
ddt
12/24 20:51

Webberis turbūt neabejoja Honda stebuklu?

Kad pats Riccardo labiau turbūt abejoja Renault, nei Honda.
ddt
| 12/24 20:51 Atsakyti
Webberis turbūt neabejoja Honda stebuklu?
×

TOP naujienos