M. Webberis: aš norėjau, kad Danielis pasiliktų „Red Bull“

M. Webberis: aš norėjau, kad Danielis pasiliktų „Red Bull“
logo 2018 Gruodžio 24 d. 13:25, Red Bull/Getty Images

Buvęs F-1 lenktynininkas Markas Webberis mano, kad Danieliui Ricciardo neverta tikėtis aukštų rezultatų „Renault“ komandoje ir tai jį baugina.

Webberis ne kartą kalbėjo, kad Danielio išsiskyrimas su „Red Bull“ kelia jam daug klausimų, kadangi jis abejoja prancūzų automobilių gamintojo komandos konkurencingumu ir net asmeniškai tai yra pasakęs jaunesniam savo tėvynainiui.

„Manau, kad tai mus visus truputį baugina. Aš iki šiol palaikau daugiau ar mažiau draugiškus santykius su „Red Bull“ ir daugelis norėjo, kad Danielis pasiliktų komandoje, - pasakojo Webberis. -Neseniai mes su Danieliu kartu vakarieniavome ir aš papasakojau jam apie savo poziciją – ji nepasikeitė. Aš taip pat norėjau, kad jis pasiliktų „Red Bull“.

Kitais metais jie gaus papildomą finansinę paramą ir pradės bendradarbiauti su „Honda“, nors nemanau, kad jie nustebins rezultatais kitais metais. Bet, tikriausiai, 2020 metais „Red Bull“ vėl taps ta ypatinga komanda, už kurią norisi lenktyniauti.

Rodyti „Red Bull“ lygio rezultatus Danieliui bus nepaprasta ir tai dar silpnai pasakyta. „Renault“ nori, kad būtų kuo greičiau įvestas biudžetų ribojimas, apribotas ir komandų skaičius – jie norėtų sumažinti visus atlyginimus, kad pasiektų tam tikros lygybės. Man atrodo, kad kai pilotas pereina į tokią komandą, kuri užima panašias pozicijas, tai negali nekelti susirūpinimo“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749