M. Webberis džiaugiasi pelnęs taškų (8)

M. Webberis džiaugiasi pelnęs taškų
logo 2008 Kovo 24 d. 20:22, Red Bull
Red Bull“ lenktynininkas Markas Webberis, Malaizijos GP lenktynes baigęs septintoje vietoje, džiaugėsi pelnęs taškų.
Australas startavo iš šeštosios pozicijos, o po kelių pirmųjų posūkių pakilo į ketvirtąją vietą. Joje lenktynininkas išsilaikė iki pirmojo sustojimo boksuose, o po to nukrito į penktąją poziciją. Antrųjų sustojimų metu jam dar labiau nepasisekė – sportininkas liko septintas.
„Startas nebuvo fantastiškas, tačiau žinojome, kad toje lenktynių dalyje nemažai žmonių važiuos pasirinkę minkštesnes padangas. Man išties gerai pavyko įveikti pirmąjį ir antrąjį posūkius, todėl iškopiau į ketvirtąją poziciją“, - po lenktynių įspūdžiais dalijosi M. Webberis.
„Pirmoji atkarpa pavyko neblogai, tačiau antrojoje dėl prasto sukibimo turėjau šiek tiek sunkumų, nors kartais ir mėginau atitrūkti. Be to, lemiamu lenktyniniu momentu užstrigau už Sato, dėl ko praradau apie dvi sekundes ir neišlaikiau už savęs Heidfeldo“, - teigė australas.
„Dėl šių dviejų taškų džiaugiuosi už visus „Red Bull“, metai mums prasidėjo sunkiai, todėl puiku šiandien bolidu pasiekti finišą. O taip pat – didelis ačiū ir „Renault“, - pridūrė jis.
Kitam „Red Bull“ lenktynininkui Davidui Coulthardui taškų Australijoje pelnyti nepavyko – jis finišavo devintas. Brito lenktynes sugadino problemos su padangomis pirmosios varžybų atkarpos metu.

Komentarai (8)
Xsas
| 03/26 07:24 Atsakyti
arejas > nu aisku, bet tu man primink kada Markas neturejo problemu ? :)
A25
| 03/25 13:56 Atsakyti
Baranauskas kaip tikras mcliu fanas vis dar australijos gp gyvena :)
klevaz
| 03/25 12:28 Atsakyti
as va dar noriu pasiteiraut ... ar kas nors mate, kad weberiui kazkas pistelejo i gala, jo pries rukine lempa nukrito per pirma pit stopa
arejas
| 03/25 12:00 Atsakyti
Xsas> taigi buvo problemu su kazkokia pompa, del kurios negalejo pilnai isnaudoti kuro, ir reikedavo sukti i boksus anksciau nei turetu. Del to, kaip sake C. Horneris, buvo prarasta apie 15 s. laiko.
relaxxx
| 03/25 09:58 Atsakyti
uz massa net daugiau turi !!! :}}
Xsas
| 03/25 06:45 Atsakyti
Markas pademonstravo savo klase ir daugiau nei puse varzybu uzlaike Hami uz saves. O rezultatas sakyciau geriau nei geras. Bolidas letas, labai letas.
deluck
| 03/25 00:18 Atsakyti
Baranauskas rasyk y tema o ne pievas apie australijos gp.. :Kitam „Red Bull“ lenktynininkui Davidui Coulthardui taškų Australijoje pelnyti nepavyko – jis finišavo devintas :D
Ecko
| 03/24 20:27 Atsakyti
nu saunuolis
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas