M. Webberis: R. Grosjeanas - stipriai pasikeitęs žmogus

M. Webberis: R. Grosjeanas - stipriai pasikeitęs žmogus
logo 2013 Spalio 16 d. 22:58, LAT Photographic
Praėjusiais metais ne kartą „Lotus“ pilotą Romainą Grosjeaną kritikavęs „Red Bull“ lenktynininkas Markas Webberis dabar teigia, jog prancūzas šiemet pasikeitė į gerąją pusę.
Po kovos su abiem „Red Bull“ pilotais R. Gorsjeanas praėjusį savaitgalį Japonijoje vykusiose F-1 lenktynėse finišo liniją kirto trečias.
Prieš metus, tose pačiose lenktynėse, prancūzas jau pirmame rate neišvengė kontakto su minėtuoju M. Webberiu. Sportininkas prieš tai net buvo užsidirbęs diskvalifikaciją vienoms varžyboms. Tuomet daugelis prancūzą kritikavo ir abejojo jo ateitimi F-1.
„Manau akivaizdu, jog Romaino požiūris į atliekamą darbą šiemet stipriai pasikeitė“, – sakė „Red Bull“ ekipos pilotas M. Webberis.
„Jis demonstruoja gerą formą viso savaitgalio metu. Tai ženklas, jog žmogus yra labiau atsipalaidavęs ir pasitiki savimi. Šiemet jis daro daug mažiau klaidų ne tik lenktynėse, bet ir treniruotėse.“
„Nesame čia tam, kad pūstume dūmus jam į užpakalį. Kol kas jis itin gerai atlieka savo darbą. Tai didelė pažanga iš jo pusės. Nei pernai, nei tada, kai lenktyniavo kartu su Fernandu, jam nebuvo lengva. Tačiau dabar, taip, jis gerai atlieka savo darbą.“


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821