M. Whitmarshas: V8 varikliams 2014 m. vietos F-1 nėra

M. Whitmarshas: V8 varikliams 2014 m. vietos F-1 nėra
logo 2012 Rugpjūčio 12 d. 07:47, Cosworth
„McLaren“ komandos vadovo Martino Whitmarsho nuomone, nereikėtų daryti išimties ir leisti konkurentams naudoti šių metų variklius 2014 m.
Po dviejų metų Formulės-1 ekipos pradės naudoti naujus V6 turbo variklius, kurie visiškai pakeis dabartinius V8, tačiau, atrodo, kad gali neatsirasti gamintojų galinčių užtikrinti naujų agregatų tiekimą visoms komandoms.
Ypatingai tuo susirūpinusios mažosios ir naujosios ekipos, kurių biudžetui tai gali būti nepakeliama našta. Jos nori apsvarstyti galimybę leisti ir 2014 metais naudoti šių metų variklius, bet su apribojimais.
„Tai viena iš galimybių, manau, kad toks variantas nėra labai patrauklus“, – sakė „McLaren“ vadovas ir komandų asociacijos prezidentas Martinas Whitmarshas.
„Formulės-1 ekipos ir praeityje varžėsi su skirtingais varikliais, kaip pavyzdžiui 1988 metais – turėjome turbo ir paprastus variklius, kai viskas keitėsi priešinga kryptimi nei šį kartą. Tiesa sakant, mūsų komandai prisiminimai iš tų laikų labai geri. Manau, žiūrovams tai nelabai patiko.“
Jo teigimu jeigu bus leidžiama naudoti V8 variklius ir 2014 m., taisyklės turi būti pakeistos taip, kad naujiesiems V6 būtų sudarytos geresnės salygos.
„Manau, reiks pasirūpinti, kad nauji turbo varikliai turėtų pranašumą, todėl būtų sukurtas dviejų lygių čempionatas, o tai tikrai nėra gerai mums visiems“, – sakė britas.
Kai variklių taisyklės keitėsi 2006 metais „Toro Rosso“ komandai buvo padaryta išimtis ir jiems buvo leista naudoti apribotas V10 variklių versijas, nors likusios komandos perėjo prie dabartinių V8.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0