Majamio GP triumfavo M. Verstappenas, startavęs tik devintas

Majamio GP triumfavo M. Verstappenas, startavęs tik devintas
logo 2023 Gegužės 08 d. 00:00, Redbull Content Pool

Antrą kartą Majamyje surengtose GP lenktynėse pergalę iškovojo „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas, aplenkęs savo komandos partnerį Serio Perezą. Trečias finišavo „Aston Martin“ lenktynininkas Fernando Alonso.

ŠÄ¯ savaitgalį Majamio trasa parodė savo charakterį. Organizatoriai prieš šių metų etapą paklojo naują trasos asfaltą, kuris buvo itin lygus, bet slidus, o tai neleido greitai efektyviai įšildyti padangas, o esant kaštam orui, trasos danga įkaisdavo pati – ne taip, kaip norėjo komandos. Vienos ekipos iš to laimėjo, o kitoms tai buvo vos ne tragedija. Pavyzdžiui, abu „McLaren“ lenktynininkai iškrito iš kovos jau pirmoje kvalifikacijos dalyje, o Lewisas Hamiltonas kovą baigė antroje dalyje.

Tuo tarpu pagrindinė praėjusių metų problema išliko. Geras sukibimas su danga buvo tik lenktyninėje trajektorijoje, o važiavimas kiek toliau už jos, kur asfaltas buvo purvinas, galėjo privesti prie išlėkimo, bet naktį nulijęs lietus nuplovė ne tik atidirbtos gumos sluoksnį, bet ir purvą nuo asfalto, todėl lenkti buvo kiek lengviau.

Sergio Perezas startavo iš „pole“, o jo komandos draugas Maxas Verstappenas – tik devintas, bet olandas galiausiai sugebėjo laimėti Majamio GP etapą, kartu užfiksuodamas greičiausią ratą. Meksikietis finišavo antras, o Fernando Alonso, startavęs iš pirmos eilės, finišavo trečias – tai jis padarė ketvirtą kartą šiais metais.

Maxui Verstappenui tai buvo trečioji pergalė šiame sezone ir 38-ta karjeroje – jis susilygino su Sebastianui Vetteliu pagal pergalių skaičių lenktyniaujant „Red Bull“ sudėtyje. Ši komanda iškovojo 26-tą pergalingą dublį istorijoje.

Visi 20 sportininkų baigė visą distanciją Majamyje.

Vt.

Pilotas

Laikas

RataiPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983