Malaizijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1

Malaizijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1
logo 2014 Kovo 28 d. 05:48, Daimler
Malaizijos GP lenktynių penktadienio pirmosiose laisvosiose treniruotėse greičiausiai vieną ratą įveikė Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes“ komandos. Britas iš viso nuvažiavo 19 ratų ir užfiksavo 1 min. 40,691 sek. laiką.
Tiesa, L. Hamiltonas, pasivažinėjęs ir už trasos ribų, po treniruotės teigė, kad nėra labai patenkintas. „Tai važiavimas tarsi ant stiklo rutuliukų. Labai slidu.“
Tuo metu antrąją vietą užėmė „Ferrari“ ekipos atstovas Kimi Raikkonenas, trečiąją – praėjusio etapo laimėtojas Nico Rosbergas su „Mercedes“ bolidu.
Ketvirtoje ir penktoje vietose išsirikiavo abu „McLaren“ ekipos atstovai: atitinkamai Jensonas Buttonas ir Kevinas Magnussenas. Šeštą vietą užėmė Jeanas Ericas Vergne‘as („Toro Rosso“), septintą – tik 9 ratus įveikęs Sebastianas Vettelis („Red Bull“).
Pirmosios treniruotės pasižymėjo daugelio pilotų klaidomis: lenktynininkai turėjo problemų su bolidų galu ir ratų blokavimu stabdymo metu sausoje bei nešvarioje trasoje.
Dukart pasaulio čempionas Fernando Alonso apsuko savąjį „Ferrari“ greitame 8-ame posūkyje. Šią klaidą pakartojo buvęs ispano komandos draugas, o dabar „Williams“ bolidą pilotuojantis Felipe Massa.
Kelios komandos turėjo problemų su naujosios kartos varikliais. Jėgainės trauką kuriam laikui buvo praradęs ir K. Magnussenas.
Vėl rimtų techninių nesklandumų turėjo „Lotus“ ekipa. Romainas Grosjeanas įveikė du ratus ir sustojo trasoje, o Pastoras Maldonado daugiausia laiko praleido boksuose ir trasoje pasirodė tik epizodiškai. Dėl techninių problemų nė vieno greito rato neįveikė ir Sergio Perezas iš „Force India“.
[rezultatai id=2 dalis=fp1]
[picture id=64186 width=468 height=58]


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749