„Manor“ ekipoje R. Haryanto keičia E. Oconas (6)

„Manor“ ekipoje R. Haryanto keičia E. Oconas
logo 2016 Rugpjūčio 10 d. 18:30, Manor
„Manor“ oficialiai pranešė, jog prie komandos prisijungs Estebanas Oconas. Jaunasis prancūzas pakeis Rio Haryanto.
R. Haryanto buvo sudaręs kontraktą 11 lenktynių 2016 metų sezone, nepaisant to lenktynininkas iš Indonezijos gynė „Manor“ ekipos garbę ir 12-ajame etape Vokietijoje. Vis dėlto, sportininkas nesugebėjo užsitikrinti rėmėjų paramos ir neteko vietos komandoje.
Indonezietį keičia F3 ir GP3 serijų čempionas E. Oconas, kuris buvo atsarginis „Renault“ pilotas, bei yra „Mercedes“ lenktynininkų ugdymo programos dalyvis. Prancūzas gins „Manor“ garbę likusiuose šio sezono etapuose.
„Džiaugiamės galėdami priimti E. Oconą „Manor“ komandoje, atstovauti mus likusiose sezono lenktynėse,“ – teigė komandos lenktynių direktorius Dave'as Ryanas.
„Mūsų komanda stipriai pasistūmėjo į priekį 2016 metais, įskaitant finišą Austrijoje, kuomet pavyko iškovoti taškų. Mums reikia išlaikyti tobulinimo greitį, jog galėtumėme įgyvendinti savo siekius, ne tik šiemet, bet ir toliau. Taigi pilotų pasikeitimas turi irgi būti atitinkamas,“ – toliau kalbėjo specialistas iš Naujosios Zelandijos.
„Esame tikri, kad Estebanui debiutavus Spa, turėsime stiprią pilotų porą, kuri bus pajėgi kovoti su artimiausiais varžovais likusiose sezono lenktynėse,“ – sakė D. Ryanas.
E. Oconas sezoną pradėjo DTM čempionate, kur pakeitė būsimą komandos draugą Pascalį Wehrleiną. Taip pat prancūzas dalyvavo keliose penktadienio treniruotėse atstovaudamas „Renault“ ekipai.
„Esu labai laimingas, jog galėsiu debiutuoti „Formulėje – 1“ atstovaudamas „Manor“ Spa trasoje, kuri yra turbūt mėgstamiausia po manų namų lenktynių Prancūzijoje,“ – teigė E. Oconas.
„Esu pasiruošęs žengti žingsnį į priekį dėka patirties, kurią sukaupiau būdamas atsarginiu „Renault“ pilotu. Taip pat norėčiau padėkoti „Renault“ ir „Mercedes“ už pagalbą, kad išsipildytų mano svajonė bei „Manor“ ekipai už suteiktą galimybę, kurios laikysiuosi įsikibęs abiem rankom,“ – kalbėjo jaunasis prancūzas.

Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
| 08/11 12:35 Atsakyti
Haryanto lieka komandoje kaip atsarginis pilotas
RBR
| 08/11 08:15 Atsakyti
Buvo aisku, kad Haryanto neturi jokiu perspektyvu formuleje1. Geriau jau butu i IndyCar cempionata ejes. O Mersai okupavo Manor komanda savais pilotais, matyt sutare variklius tiekti uz dyka iki sezono pabaigos.
Justinikas
| 08/10 21:23 Atsakyti
Idomi lenktynininku pora Manore. Bet ateit vidury sezono nera labai palanku. Nors cia kaip kam papuola.
Dainius Das
| 08/10 20:44 Atsakyti
Problema Felix Rosenqvist karjeroje, jis lenktyniauja šiemet Indy Light serijoje, neblogai vaziuoja, praleido pora etapu del kitos serijos lenktyniu, sugrizo ir per dvejas lenktynes laimejo Jas abi.... dabar del DTM vel tikriausiai praleis IndyLight etapus.... galejo vida suvaziuot čempionata ir kitais metais galetu jau IndyCar lenktyniauti....
El maestro
| 08/10 20:26 Atsakyti
Dainius Das
| 08/10 18:55 Atsakyti
Idomu kas ji pakeis DTM cempionate
×

TOP naujienos