„Manor“ pilotai tikisi startuoti lenktynėse

„Manor“ pilotai tikisi startuoti lenktynėse
logo 2015 Kovo 28 d. 07:30, Manor
„Manor“ pilotai tikisi, kad jiems kvalifikacijoje pavyks pasirodyti pakankamai gerai, kad galėtų startuoti sekmadienį Malaizijoje vyksiančiose F-1 lenktynėse.
Prieš dvi savaites Australijoje vykusiuose važiavimuose nei vienas iš britų ekipos pilotų nebuvo išvažiavęs į trasą. Tačiau Malaizijoje vykusių treniruočių metu tiek Willas Stevenas, tiek Roberto Merhi įveikė pirmuosius ratus.
Treniruočių metu W. Stevenso pasiektas rezultatas pateko į 107 proc. ribą, tad sportininkas tikisi, kad viskas klostysis gerai ir kvalifikacijoje.
„Sprendžiant iš treniruotėse pasiektų rezultatų, mes patenkame į 107 proc. Tikiu, kad mums, kaip komandai, iki kvalifikacijos dar pavyks patobulėti“, – sakė W. Stevensas.
„Jei paklaustumėte, ar liksime už 107 proc. ribos? Atsakyčiau neigiamai. Pažiūrėsime kaip viskas klostysis kvalifikacijos metu. Kol kas viskas gerai.“
Optimistiškai išlieka nusiteikęs ir kitas „Manor“ ekipos pilotas R. Merhi.
„Gali būti taip, kad mums leis startuoti lenktynėse net jei kvalifikacijoje ir nepateksime į 107 proc. ribą. Kadangi mums tai pavyko padaryti treniruočių metu. Jaučiuosi užtikrintai, nes žinau, kad dar galime pasistūmėti į priekį“, – kalbėjo R. Merhi.
„Mes nedalyvavome jokiuose bandymuose. Atvykome čia ir įveikėme pirmuosius ratus. Tikrai nėra lengva. Patobulėti gali ne tik komanda, bet ir aš kaip pilotas. Mums tai buvo tik pirmoji važiavimų diena.“


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821