Mario Isola: strategija gali turėti didelę įtaką (2)

Mario Isola: strategija gali turėti didelę įtaką
logo 2017 Balandžio 16 d. 16:40, Pirelli/LAT Images

Pirmose treniruotėse Bahreine greitis buvo kiek mažesnis nei pernai – trasos būklė neleido pilotams važiuoti pilna jėga. Šeštadienį tempas gerokai padidėjo, o kvalifikacijoje Valtteri Bottas rimtai pagerino trasos absoliutų rekordą, kurį pasiekė Lewisas Hamiltonas pernai.

Kai dėl strategijos, tai šiemet superminkštosios padangos išlaiko gana ilgą distanciją, tačiau pilotus atlikti daugiau nei vieną sustojimą gali priversti greičio skirtumas tap mišinių – labai ilga serija su minkštosiomis padangomis gali kainuoti tokį laiką, kurį užima vienas sustojimas, o gal net ir dar daugiau nei važiuojant su superminkštosiomis.

„Pirelli“ autosporto padalinio vadovas Mario Isola: „Kvalifikacijoje mes pamatėme absoliutų Bahreino trasos rekordą, kuris buvo pagerintas su superminkštosiomis padangomis.

Lenktynėse, priklausomai nuo sąlygų, lenktynininkai gali rinktis vieno arba dviejų sustojimų strategijas. Skirtumas tarp minkštųjų ir superminkštųjų  padangos dar pakankamai didelis, todėl galimi patys įvairiausi variantai. Trijų komandų tempas yra labai panašus, atrodo, kad kova bus labai artima, todėl strategija turės didelę reikšmę.

 


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
deivec
| 04/16 17:51 Atsakyti
nu tai ka jiems pasakyti..zurnalistai ta pati klausimas uzduoda...zmogenas atsako ir durna klausima...
McNerka
| 04/16 17:07 Atsakyti
kaip tai netiketa - strategija gales turet itakos.. kazkas naujo..
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas