Mažametį sūnų kartu besivežusi vairuotoja įpūtė net 4,32 prom.

Mažametį sūnų kartu besivežusi vairuotoja įpūtė net 4,32 prom.
logo Vasario 28 d. 17:10, Pexels

Šiaulių policija pranešė, jog vasario 25-osios vidurdienį, 12.20 val., mieste patruliavusių pareigūnų dėmesį atkreipė Tilžės gatve važiuojantis automobilis „Land Rover“. Labai lėtai riedančią transporto priemonę pareigūnai nusprendė sustabdyti ir pasidomėti vairuotojo būkle.

Automobilį vairavusi 41 metų moteris keleivio sėdynėje vežėsi savo mažametį sūnų. Alkoholio matuokliu vairuotojai nustatytas sunkus – 4,32 prom., girtumas.

Pareigūnams moteris paaiškino vidury dienos važiavusi į namus, esančius Šiaulių rajone. O vairuoti pasiryžusi neva todėl, kad tarp draugų, su kuriais nuo ankstaus ryto išgėrinėjo, kilo konfliktas, tad ji nusprendė išvažiuoti. Laimingo atsitiktinumo ir dėmesingų pareigūnų dėka jos kelionė baigėsi sėkmingai – saugiai tiek jai, tiek kitiems eismo dalyviams.

Vis dėlto moteris liko šokiruota žinios apie jai gresiančią atsakomybę. Mat už vairavimą esant neblaiviam, kai nustatytas didesnis nei 1,5 prom. girtumas, gresia ne tik bauda, areštas ar laisvės atėmimas, bet yra taikomos ir baudžiamojo poveikio priemonės – vairuotojo pažymėjimo netekimas, transporto priemonės konfiskavimas. Tai reiškia, kad pažeidėjas gali netekti savo automobilio arba, kai transporto priemonė priklauso kitam asmeniui, vairuotojui gali tekti sumokėti pinigų sumą, atitinkančią vairuoto automobilio vertę.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983