„McLaren“ bandymuose naudoja V10 variklius (38)

„McLaren“ bandymuose naudoja V10 variklius
logo 2006 Sausio 11 d. 18:45, Daimler Chrysler
Šios savaitės bandymuose Jereze (Ispanija), kiek netikėtai, „McLaren“ komandos naudojamuose boliduose įmontuoti seno standarto 10 cilindrų varikliai. Ekipa tai aiškina viso dėmesio skyrimu būsimajam 2006 metų automobiliui.
Trasoje dirbantys bandytojai Gary Paffettas ir Pedro de la Rosa važiuoja sumažintos galios 10 cilindrų varikliais, nors praėjusių metų pabaigoje vykusiuose bandymuose „McLaren“ naudojo 8 cilindrų agregatus.
Pikti liežuviai teigia, kad naujųjų agregatų komanda pritrūko po to, kai jų gamintoja „Mercedes“ esą staiga ėmėsi variklių pertvarkymo po neva praėjusių metų pabaigos bandymuose patirtų rimtų patikimumo problemų.
Vis dėlto, „McLaren“ ekipa ir „Mercedes“ įvardina kur kas paprastesnę priežastį, dėl ko dabar naudojami 10 cilindrų agregatai – mat skiriasi variklio montavimo taškai dabar naudojamame ir būsimajame 2006 metų bolide. Todėl šiuo metu agregatai gaminami išskirtinai sausio pabaigoje į bandymų trasas išvažiuosiančiam MP4-21 bolidui.
„McLaren“ atstovai pabrėžė, kad priverstinis 10 cilindrų variklių naudojimas nepakenks bandymų programai.

Komentarai (38)
čempionų_siena
| 01/14 20:52
alienzoo>> uz tai tu miegi su mechaniku vienoj lovoj?
alienzoo
| 01/13 16:50
jo prisimink ir kita karta komentare butin ai paminek, nes tu supranti tik tai, kas yra wsiai neswarbu, o esmes nepagauni. tu kaip merga, jai sakai wiena, o ji supranta tik kas trecia zodi, tie wyresni zmones, tai bent jau 21 m, o ne 60, kaip tu supratai.
čempionų_siena
| 01/12 23:23
alienzoo>> neabejoju tavo zodziais, tad pasitrauk nuo kompo ir leisk bobutei atsisesti, nes jau uzsiciklinai kaip ir kiti tavo gerbiami gerbejai dedes vyresni zmones pagarbaus amziaus sulauke.. reikes prisiminti ta bajeri apie vyresniu zmoniu komanda Mclaren:)))
alienzoo
| 01/12 23:12
čempionų_siena>>>
nu bet tu toks bukas, kad net mano bobute, jei kasdien skaitytu si puslapi tokiu nesamoniu nesneketu nieko apie masinas nesuprasdama. man liudna buwo ziuret i Ferari siais metais, nors ir nesu ju fanas, o sergu uz McLaren, bet kad Shumacheris taip prastai atrodytu, man jo gaila buwo. iki sio sezono jis nesnekejo apie karjeoros pabaiga, o dabar net komanda keist nori....
o pikti kaip tik ne McLarenistai, kiek maciau pirmi retai pradeda, wisi tik pradeda ant ju waryt is karto. kas uz juos serga yra wyresni zmones, o ne taip kaip laimi ferari, wisi mazwaikiai serga uz juos, kitais metais laimi renuskes, puse tu 100% ferari fanu keicia nikus ir wadinasi renuskiu fanais ir rekia. is wiso ko cia rekaut, jus tik sawo durnuma parodot atsiliepimuose rekaudami. jauciu gywai bijai mamai papriestaraut, jei i lauka neleidzia.
čempionų_siena
| 01/12 20:02
West>> tavo komentarai man primena sugizusi piena..
darenas_f1
| 01/12 17:33
Latasf1>> Ir as manyciau, jog "piktu liezuviu" variantas tinkamesnis. Nes lapkricio-gruodzio menesiais vazinejosi su V8 ir varikliai tilpdavo. O dabar, matai, kazkokie taskai kebule nebesutampa:)
zx
| 01/12 17:33
West>>Niekuo negaliu padėti-toks jau jūsų,McLarenų,mentalitetas...Labai pikti esat.Iš dalies suprantu-čempionais buvot dar anam tūkstantmety.Kaip čia nenirši ant visų ir ant visko...Gaila.Užuojauta. :))))))))
West
| 01/12 17:26
zx>o as galvojau kad ferrari lenkimas ratu.yra tokia zmoniu grupe kurie patys paklausia klausima,ir patys sau atsako reikiama atsakyma.neatsimenu ju pavadinimo bet cia tinka tau
zx
| 01/12 17:20
West>>O McLarenų viltys kame?Atsakymas: rūkstančiuose varikliuose.
West
| 01/12 17:07
cempionusiena>apie siu metu sudejimus pradesim kalbeti nuo bahreino.Jei ferrari des visus kaip pernai tai ziurek kad netektu vadintis Luzeriu-siena.Visos ferrari viltys bridgestonuose
×

F-1.lt pulsas