„McLaren“ bolidus treniruotėse išbandys A. Palou ir P. O‘Wardas

„McLaren“ bolidus treniruotėse išbandys A. Palou ir P. O‘Wardas
logo 2022 Spalio 14 d. 18:10, McLaren F1

Likusiuose šio F-1 sezono etapuose „McLaren“ komandos automobilius išbandys „IndyCar“ lenktynininkai - Alexas Palou ir Patricio O‘Wardas.

Ekipos pranešime teigiama, kad Ostino trasoje, JAV, Danielį Ricciardo trumpam pakeis 2021 m. „IndyCar“ čempionas Alexas Palou. Tuo tarpu Abu Dabyje vietoje Lando Norriso treniruotėse dalyvaus P. O‘Wardas. Meksikiečiui tai bus pažįstama trasa, nes pernai jis dalyvavo Abu Dabyje vykusiuose F-1 jaunų sportininkų bandymuose.

Nors po teisminio ginčo su „Ganassi“ komanda „McLaren“ ekipai nepavyko pasirašyti sutarties su A. Palou, jam vis dėlto buvo suteikta galimybė šiemet Ispanijoje išbandyti 2021 m. „McLaren MCL35M“ automobilį.

„Puiku, kad galėsiu išbandyti automobilį JAV stebint sporto sirgaliams, kurie galbūt matė mane taip pat lenktyniaujantį ir „IndyCar“ čempionate“, - sakė A. Palou.

„Kadangi jau turėjau galimybę išbandyti 2021 m. MCL35M automobilį, nekantriai laukiu, kada galėsiu sėsti prie šių metų bolido vairo.“

„McLaren“ komandos vadovo Andreaso Seidlo teigimu, šiemet jau įvykusių bandymų metu, ekipa liko patenkinta abiejų sportininkų atliktu darbu.

„Jiems tai puiki proga parodyti savo sugebėjimus matant F-1 auditorijai. Visas jų dėmesys bus sutelktas ne į greičiausius ratus, o į tinkamą pasiruošimą likusiam lenktynių savaitgaliui“, - kalbėjo A. Seidlas.

Pagal galiojančias taisykles, kiekviena komanda privalo per sezoną bent du kartus suteikti galimybę jaunam sportininkui oficialių važiavimų metu išbandyti F-1 automobilį. „McLaren“ yra viena iš keturių komandų, kurios bolidą JAV GP treniruočių metu išbandys jaunas sportininkas.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 141
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794