„McLaren“ gali nusiristi į šeštąją vietą (2)

„McLaren“ gali nusiristi į šeštąją vietą
logo 2020 Birželio 24 d. 19:33, McLaren F1

Praėjusius metus „McLaren“ komanda užbaigė ketvirtoje Konstruktorių taurės įskaitos vietoje. Komanda tikisi šias pozicijas išsaugoti ir 2020 metais, tačiau komandos vadovas Zakas Brownas mano, jog „McLaren“ gali nusiristi į šeštąją vietą dėl smarkiai išaugusios konkurencijos.

Zakas Brownas: „Šiais metais mums bus sunkiau. Mūsų varžovai iš „Racing Point“ yra labai stiprūs. Jų mašina primena pernai metų „Mercedes“, todėl galima spėti, kad 2020 m. ji bus labai greita, nes su ja buvo laimėtas titulas. Su „Racing Point“ bus sunku kovoti – jie pasiekė maksimalios pažangos tarpusezoniu.

Renault“ taip pat turės labai greitą mašiną, kaip ir „Alfa Romeo“. Bandymų pabaigoje ir „AlphaTauri“ parodė gerą tempą, o ir „Williams“ pasitempė lyginant su praėjusias metais. Būtent todėl aš manau, kad šiame sezone kovoti su varžovais mums bus sunkiau. Mes galime tiek likti ketvirti, tiek nusiristi į šeštą vietą dėl to, jog varžovai pasitemps.

Sėkmės faktoriumi bus bolido patikimumas, stabilus lenktynininkų ir komandos pasirodymas, dabar tarp komandų beveik nėra greičio skirtumų“.

Zakas Brownas pažymėjo, kad jie ruošia naujienas, tačiau su atsarginėmis detalėmis gali iškilti sunkumų: „Mes stengsimės gana dažnai atsivežti naujienas, tačiau dėl itin įtempto grafiko daugiau dėmesio skirsime ne naujienoms, o atsarginių detalių gamybai. Manau, kad daugelis pasirinks panašų požiūrį, mat mūsų lauka po trejas lenktynes paeiliui.

Reikia garantuoti pakankamą atsarginių detalių kiekį. Kadangi „Formulė-1“ pakrypo išlaidų mažinimo kryptimi, šiais ir kitais metais mes turėsime mažiau naujovių, bet mes pasistengsime padaryti kuo daugiau taisyklių rėmuose. Dar teks išmokti dirbti naujomis sąlygomis.

Tikiuosi, kad mes turėsime greitą bolidą. Mes patenkinti tuo, kaip praėjo žiemos bandymai, tačiau kovos tarp vidurinės grupės komandų bus kur kas aštresnės nei anksčiau“.


Komentarai (2)
SliMMaz logo rėmėjas
IP: 5202f81 | 06/25 13:13 Atsakyti
Juokas juokais, bet is Rikio batu raistelius ir kitus i virves panasius daiktus reik atimt :D
Larensas
IP: 295408d | 06/24 22:57 Atsakyti
straipsnis maždaug "rytoj kai kur gali palyti".
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas