„McLaren“ ir toliau tikisi sąžiningo bendradarbiavimo su „Renault“ (4)

„McLaren“ ir toliau tikisi sąžiningo bendradarbiavimo su „Renault“
logo 2019 Liepos 24 d. 20:33, McLaren F1

Praėjusį sezona nuo „Honda“ prie „Renault“ variklių perėjusi „McLaren“ komanda padėjo didelį žingsnį į priekį ir lenktynėse tampa vis labiau konkurencinga.

„McLaren“ šį sezoną įnirtingai kovoja dėl ketvirtosios vietos konstruktorių įskaitoje su pagrindine „Renault“ komanda. Nepaisant komandų konkurencijos, „McLaren“ vadovas Andreasas Seidlas tikisi, kad prancūzų gamintojas ir toliau abiem komandom variklio atnaujinimus tieks tuo pačiu metu.

„Panašu, kad pagrindinė kova turnyrinės lentelės viduryje vyks tarp mūsų ir „Renault“. Galų gale, viskas priklausys nuo atnaujinimų, geresnio bolidų pažinimo bei viso to sėkmingo perkėlimo į lenktynes.

Jau esu sakęs, kad palaikome labai gerus santykius su „Renault“. Viskas vyksta skaidriai. „Renault“ tobulėjimas, palyginus su praėjusiu sezonu, taip pat yra vienas iš faktorių, leidęs mums žengti į priekį tobulinant bolidą.

Taigi, pilnai pasitikime savo partneriais. Blogiausiu atveju, viskas yra reglamentuota taisyklėse. Ten aiškiai parašyta, kad tiek gamyklinė, tiek variklius naudojančios kitos komandos atnaujinimus turi gauti tuo pačiu metu“, - bendraudamas su „Autosport“ sakė A. Seidlas.

„McLaren“ vadovas taip pat pabrėžė, kad kartais atidėti atnaujinimų įdiegimą gali nuspręsti pati komanda.

„Visuomet, kai gauname atnaujinimus, pirmiausia privalome įvertinti situaciją. Pirmuosius atnaujinimus abi komandos šį sezoną gavo Barselonoje. Tačiau kartais jie nebūna įdiegiami tuo pačiu metu, nes viskas priklauso nuo komandos planų ir esamos sezono situacijos“, - pridėjo A. Seidlas.


Komentarai (4)
Klepsidra
| 2019 Liepos 25 d. 10:59
STR istorijos kita puse sako, kad jie nenorejo moketi uz papildomas dalis. Bet geriau paklausyti eGZperto ir motoro progresa nustatineti pagal Renault vaziuokles pasirodymus
kart
| 2019 Liepos 25 d. 02:54
Renault tobulejima parodo komandos pasirodymai. Tad, kaip ir sake A85, gerai cia medaus papilste.
A85
| 2019 Liepos 24 d. 23:25
Zak moka biškį medaus papilstyt, tai gal ir nesabotuos taip baisiai. Bet Renault reikia rezultatų. Ir jei vėl juos apdės komanda klientė, kuri praeitam sezone nelabai ką rodė, tai Abiteboul reikės stipriai prakaituot įrodinėjant, kad su jo valdymu viskas gerai. Ir, jeigu, visgi, tas scenarijus kaip su STR pasikartos, tai Ron Dennis dienos pabaigoj visgi buvo teisus, kad su klientiniu varikliu čempų nelaimėsi.
logo rėmėjas
YZF
| 2019 Liepos 24 d. 22:50
I sezono gala, jeigu tasku skirtumas bus minimalus, ziurek ir prasides netiketi gedimai pas Mclaren ar greicio trukumai tiesiojoje. Su TR jau buvo tokia istorija
×

F-1.lt pulsas