„McLaren“ kvalifikacijoje sutrukdė padangų problemos

„McLaren“ kvalifikacijoje sutrukdė padangų problemos
logo 2023 Lapkričio 18 d. 17:16, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

McLaren“ komandos lenktynininkai Lando Norrisas ir Oscaras Piastris kovą Las Vegaso kvalifikacijoje užbaigė jau pirmoje sesijoje. Komanda tokį rezultatą paaiškino bėdomis įšildant padangas ir labai stipriu jų granuliavimusi.

Lando Norrisas (16 vieta): Labai nuvilianti kvalifikacija. Trečioje treniruotėje mes turėjome gerą tempą, bet kvalifikacijoje nepavyko visko sudėti į vieną krūvą. Padangos nedirbo taip, kaip mes tikėjomės – granuliavimasis buvo labai stiprus. Gali būti, kad reikėjo užsidėti antrą komplektą.

Kita vertus, turėsime galimybių lenktynėse. Mūsų bolido tempas yra kur kas aukštesnis nei kvalifikaciniai rezultatai, o daugelis startuoja iš jiems nebūdingų pozicijų, Vakare padirbėsime ties lenktynių planu ir pasistengsime uždirbti kelis taškus“.

Oscaras Piastris (19 vieta): „Akivaizdu, kad kvalifikacija susiklostė ne pagal planą. Reikia gerai apgalvoti padangų strategiją. Jei kitos komandos naudojo po du komplektus pirmoje sesijoje, tai paaiškina, kodėl mes atsidūrėme gale.

Rezultatai labai netikėti po trečios treniruotės, tiek padangų darbo požiūriu, tiek lenktynių tempo. Iki kvalifikacijos perspektyvos buvo daug žadančios. Gaila, kad yra tik toks rezultatas, bet šioje trasoje yra daug tiesiųjų ir tikiuosi, kad atsilošime lenktynėse“

Komandos vadovas Andrea Stella: „ Mus persekioja problemos visą Las Vegaso GP savaitgalį. Sudėtingumas tas, kad nepavyksta bolido išvesti į darbinį diapazoną ir problemos su padangomis – jas gana sunku įšildyti, bet labai lengva greitai sugadinti dėl granuliavimosi.

Nežiūrint į visa tai, pavyko parodyti neblogą pažangą pirmoje dalyje, bet to buvo nepakankama. Mes naudojome tik vieną padangų komplektą, kuris labai greitai degradavo. Galiausiai nepavyko aplenkti varžovų, kurie naudojo po du komplektus, Į tai atkreipsime dėmesį ruošdamiesi lenktynėms.

Sekmadienį gali būti labai daug įvykių trasoje, o padangos bus labai svarbus faktorius. Stengsimės gauti kelis taškus“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821