„McLaren“ ne taip norėjo baigti savaitgalį Las Vegase

„McLaren“ ne taip norėjo baigti savaitgalį Las Vegase
logo 2023 Lapkričio 19 d. 19:55, McLaren nuotr.

McLaren“ komanda iš anksto žinojo, kad Las Vegaso trasa nelabai tinka jų MCL60 bolidui, bet rezultatai miesto trasoje galėjo būti ir gerokai geresni, bet komandai paprasčiausiai nepasisekė.

Oscaras Piastris (10 vieta): „Didelę lenktynių dalį mano reikalai ėjosi neblogai ir žinoma, gaila, kad teko atlikti papildomą sustojimą. Mūsų tempas buvo puikus, o taip pat malonu, kad gavau papildomą tašką už greičiausią ratą.

Manau, kad daug lenktynininkų šiandien turėjo problemų ir pačios varžybos vyko gana chaotiškai: jei prisiminsime viską, kas vyko trasoje, todėl galima pasakyti, jog padarėme viską, ką galėjome. Belieka tik gailėtis, kad startavome iš gana tolimų pozicijų, o taip pat kai kurie dalykai per GP etapą neleido pasiekti daugiau.

Po kvalifikacijos žinojome, kad galime rodyti neblogą tempą, bet lenktynėse tikėjomės pakovoti dėl aukštesnių pozicijų. Vakar mums nepasisekė, o tai apsunkino užduotį, bet gerai nors tai, kad žinome, jog turime pakankamai efektyvų bolidą ir tai padėjo net tokioje trasoje, kuri nelabai tinka mūsų automobiliui. Tikėsime, kad Abu Dabyje mes pasirodysime geriau“.

Lando Norrisas (nefinišavo): „Savaitgalio pabaiga Las Vegase mums buvo nesėkminga. Restarto metu mašina dugnu perbrėžė per trasą, dėl to galinė bolido dalis buvo destabilizuota ir aš atsitrenkiau į sieną. Ne taip mes norėjome užbaigti šį etapą, juolab, kad Oscarui pavyko rodyti gerą tempą.

Ačiū medikams už atliktą apžiūrą, o taip pat visai komandai už pastangas, kurias reikės įdėti mano bolidui atstatyti. Dar turime savaitę iki Abu Dabio, per kurį reikės persitvarkyti ir pasiruošti finalui“.

Komandos vadovas Andrea Stella: „Svarbiausia, kad su Lando viskas gerai po avarijos, kuri įvyko labai greitoje trasos sekcijoje, nors atrodė viskas gana baisokai.

Šiandien mašina buvo pajėgi geram tempui. Oscaras sugebėjo atsikovoti po starto iš 18-tos pozicijos, pasiekė prizinį dešimtuką ir gavo papildomą tašką už greičiausią ratą.

2 taškai – ne tiek daug lyginant su tuo, kiek mes gavome praėjusiuose etapuose, bet jie yra labai svarbūs, norint išlaikyti 4 vietą Konstruktorių taurės įskaitoje.

Savaitgalis Las Vegase buvo sudėtingas ir dabar privalome pergrupuoti pajėgas, pagal galimybes pailsėti ir pasiruošti finaliniam sezono etapui. Tikimės, kad Abu Dabyje pasirodysime daug geriau vien dėl to, kad ši trasa labiau tiks mūsų mašinai“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218