„McLaren“ nusivylusi D. Ricciardo forma (21)

„McLaren“ nusivylusi D. Ricciardo forma
logo Liepos 09 d. 19:06, McLaren F1

„McLaren“ vadovas Andreasas Seidlas neslepia, kad komanda yra nusivylusi Danielio Ricciardo demonstruojama forma, tačiau nepraranda vilčių, jog australui pavyks pasiekti geresnių rezultatų.

Pasibaigus praėjusių metų sezonui D. Ricciardo perėjo iš „Renault“ komandos į „McLaren“. Daugelis tikėjosi, jog australas kovos dėl aukštų rezultatų, bet iki šiol sportininko forma nuvylė ne vieną.

Įvykus 9 sezono lenktynėms, D. Ricciardo vis dar turi problemų su bolidu ir niekaip negali prie jo prisitaikyti. A. Seidlas neslepia, jog ekipa tikėjosi, kad visas šis procesas įvyks greičiau.

„Nemanau, jog pats Danielis įsivaizdavo, kad visas tas perėjimas ir prisitaikymas prie kito bolido užtruks tiek ilgai. Jis nusivylęs, mes taip pat nusivylę. Mes tiesiog tikėjomės, kad visas šis procesas truks trumpiau. Bet aš esu įsitikinęs, kad anksčiau ar vėliau viskas susitvarkys“, - duodamas interviu RTL sakė A. Seidlas.

Tuo tarpu kalbėdamas apie kitą „McLaren“ pilotą Lando Norrisą, vokietis negailėjo jaunajam sportininkui komplimentų.

„Malonu stebėti jo požiūri į lenktynes. Net jei kažkas ne taip susiklosto pirmame rate, jis nesiblaško ir išlieka susikaupęs. Jis laukia savo šanso, o jo sulaukęs, jį išnaudoja. Jo nusiteikimas puikus ir jis beveik nedaro klaidų.“

„Taip pat malonu matyti kaip jis tobulėja už trasos ribų. Turiu omenyje jo asmenybę. Jam dar tik 21-ieri, bet jis labai paprastas žmogus, puikus komandos žaidėjas.“

Po devynių etapų L. Norrisas kol kas čempionate užima ketvirtą vietą, tuo tarpu D. Ricciardo yra aštuntas.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2021 sezono taškai: 269
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL35M
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2021 sezono taškai: 115
Komanda: McLaren Amžius: 32 m.
Plačiau
Lando Norrisas
Pilotas: Lando Norrisas 2021 sezono taškai: 154
Komanda: McLaren Amžius: 22 m.
Plačiau

Komentarai (21)
kart
IP: ff4c1cb | 07/10 14:58 Atsakyti
Life
07/10 14:18

Red Bulyje apdėjo Vettelį, kuris buvo 4 kart cempionas ir komandos lyderis. :)
Tiesiog jo pikas buvo iki Maxo, veliau forma tik krito, o kai atsilieki, pasivyti labai sunku. :)

Baikit jūs su tais pikais, nes jeigu Hamis savo laiku nebūtų nuėjęs į Mersus, tai jo pikas niekada taip ir nebūtų išaušęs. Dabar čia tik visi ramūs kalbėt apie kažkokiu Hamio pikus, kai didžiąją sezono dalį jis komfortiškai važiuodavo priekyje be didesnio pasipriešinimo.

Sakyčiau, kad Riccardo RBR'uose dar kaip pilotas buvo iki galo net nesubrendęs. Dabar jau būtų pats laikas rodyti solidų vairavimą, tik bėda, kad jis tos savo komfortiškos vietos, kur tai galėtų daryti, taip ir nesurado. Taip, tikriausiai jam šaukštai jau po pietų.
Life
IP: c355271 | 07/10 14:18 Atsakyti
RBR
07/09 20:27

Riciardas yra is tu pilotu, kuriam reikalingas absoliutus komandos palaikymas. Ir zinoma geriau kaip Nr1🙂 tada jis rodo labai gerus rezultatus. Taip buvo Redbull, kol komanda neperejo i Maxo puse, tas pats buvo Renault, kur Oconas ji turejo praleidineti vos ne kasantrame etape. O atejes i McLaren jis pamate, kad visa komanda Lando puseje. Va ir sedo i duobe. Ir nelabai itariu is jos issikapstys. Noris aiskus komandos lyderis ir ateitis, jei nesugalvos keisti komandos. O australui tenka nr2 vaidmuo, del to ir rezultatai tokie.

Red Bulyje apdėjo Vettelį, kuris buvo 4 kart cempionas ir komandos lyderis. :)
Tiesiog jo pikas buvo iki Maxo, veliau forma tik krito, o kai atsilieki, pasivyti labai sunku. :)
nma
IP: 8c1c9b2 | 07/10 13:43 Atsakyti
pervertintas tas Ricciardo
misiulise
IP: 574b36e | 07/10 11:34 Atsakyti
Aš už Lando, kaip ir SV sergu ne dėl jo greičio ar sėkmės, o tik dėl asmenybės, humoro jausmo. Pasisekė, kad baigiantis Vettelio karjerai atsirado kitas toks malačius bičas :)
Xxx
IP: 9021dfa | 07/10 10:29 Atsakyti
Ir atlyginimas ir uz prizines vietas papildomos ismokos turetu motyvuot ricardo. Bet kaip nevaziuoja taip nevaziuoja. Man jau kaip i reno perejo jo tas ilgas prisitaikymas, nuvyle. Top pilotai prisitaiko kur kas greiciau.
Ziurekit alonso nevaziaves f1, jau senai duoda komandos draugui i skudurus..
Ricardo kaip tavo buvusiam fanui, GEDA.
svecias787
IP: 848d169 | 07/10 10:16 Atsakyti
Kestuti, dekui uz ugningus monologus :) man patiko ;) bet as tik norejau pasakyti, kad gal ricardo naujas bolidas labiau tiks nei berniukui norisui. kad taip gali buti. ir garantuoju, kad tas hypas del noriso baigsis po keliu lenktyniu. cia greitai viskas keiciasi :) bet pamatysim kaip bus. as labai laukiu to naujo sezono ir naujo jegu pasiskirstymo tiek tarp komandu, tiek tarp naparnyku
Kestutis Gps
IP: 4784d7a | 07/10 00:12 Atsakyti
svecias787
07/09 23:45

visai nieko netaikau. per giliai knisi. tiesiog visiskai nauji bolidai ir gali buti, kad vieni prisitaikys prie ju geriau ir greiciau nei kiti. ir mclaren atveju nebutinai tai bus berniukas.

O žinai dėl ko man Berniukas nr.1 formulėje vienu aspektu (ir ne tik)? Tai, ką tu kitoje temoje nuvertinai - grąžą inžinieriams !!! O tos 6 tūkstantosios - legendomis apipintos?

O žinai, kodėl Lando vieniems fanatams buvo niekas tuos 2 metus, nu o dabar "maladec pacanas, uvažaju"? Kaip tai nutiko? Mistika, stebūklas? Tie trys drambliai laikantys pavizgino uodega ir tada... ?
Kestutis Gps
IP: 4784d7a | 07/10 00:01 Atsakyti
Ir beje, nėr tia jokios "drakos". Rikis turi vežti taškus komandai. Už tokį atlyginimą, atininkamai iš jo ir tikimasi. Deje, išpildo mažą porocentą.. Paprasta, pragmatiška.

McLaren visada svarbiau komandos konstruktorių čempionatas. (čia turėtų būti "bold" šriftu!)

Žinoma, marketingine prasme nespjauna ir į "cukrinės vatos" patiekalą - asmeninę įskaitą, taip mėgstamą fanatikų. F1 kažkada buvo benzingalvių kūrybos aikštelė į kurią noriai įsitraukė pramonės gigantai norintys išreklamuoti savo įmones, prekinius ženklus... Kol vienam žydui pasisekė gerai įsukti šį cirką, dabar nešantį milijardines pajamas...

Nors, kartais ir smagu pasiskaityti apie dievukus, jų palyginimus... - ypač, kai vieni sėdi medinėse valtyse su drožtais irklais, o kiti - sportinėse baidarėse su karboniniais irklais ....
svecias787
IP: 00a5fff | 07/09 23:45 Atsakyti
Kestutis Gps
07/09 23:37

Taip ir supratau. Tik, kad taikai komandos filosofiją kabėdamas apie asmeninę kovą.. ;))

visai nieko netaikau. per giliai knisi. tiesiog visiskai nauji bolidai ir gali buti, kad vieni prisitaikys prie ju geriau ir greiciau nei kiti. ir mclaren atveju nebutinai tai bus berniukas.
Kestutis Gps
IP: 4784d7a | 07/09 23:37 Atsakyti
svecias787
07/09 23:36

as ne apie komandas, o naparnyku tarpusavio kovas ;)

Taip ir supratau. Tik, kad taikai komandos filosofiją kabėdamas apie asmeninę kovą.. ;))
×

TOP naujienos