„McLaren“ nusivylusi D. Ricciardo forma

„McLaren“ nusivylusi D. Ricciardo forma
logo 2021 Liepos 09 d. 19:06, McLaren F1

„McLaren“ vadovas Andreasas Seidlas neslepia, kad komanda yra nusivylusi Danielio Ricciardo demonstruojama forma, tačiau nepraranda vilčių, jog australui pavyks pasiekti geresnių rezultatų.

Pasibaigus praėjusių metų sezonui D. Ricciardo perėjo iš „Renault“ komandos į „McLaren“. Daugelis tikėjosi, jog australas kovos dėl aukštų rezultatų, bet iki šiol sportininko forma nuvylė ne vieną.

Įvykus 9 sezono lenktynėms, D. Ricciardo vis dar turi problemų su bolidu ir niekaip negali prie jo prisitaikyti. A. Seidlas neslepia, jog ekipa tikėjosi, kad visas šis procesas įvyks greičiau.

„Nemanau, jog pats Danielis įsivaizdavo, kad visas tas perėjimas ir prisitaikymas prie kito bolido užtruks tiek ilgai. Jis nusivylęs, mes taip pat nusivylę. Mes tiesiog tikėjomės, kad visas šis procesas truks trumpiau. Bet aš esu įsitikinęs, kad anksčiau ar vėliau viskas susitvarkys“, - duodamas interviu RTL sakė A. Seidlas.

Tuo tarpu kalbėdamas apie kitą „McLaren“ pilotą Lando Norrisą, vokietis negailėjo jaunajam sportininkui komplimentų.

„Malonu stebėti jo požiūri į lenktynes. Net jei kažkas ne taip susiklosto pirmame rate, jis nesiblaško ir išlieka susikaupęs. Jis laukia savo šanso, o jo sulaukęs, jį išnaudoja. Jo nusiteikimas puikus ir jis beveik nedaro klaidų.“

„Taip pat malonu matyti kaip jis tobulėja už trasos ribų. Turiu omenyje jo asmenybę. Jam dar tik 21-ieri, bet jis labai paprastas žmogus, puikus komandos žaidėjas.“

Po devynių etapų L. Norrisas kol kas čempionate užima ketvirtą vietą, tuo tarpu D. Ricciardo yra aštuntas.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 860
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2024 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 34 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0