„McLaren“ padidino pasiūlymą L. Hamiltonui

„McLaren“ padidino pasiūlymą L. Hamiltonui
logo 2012 Rugsėjo 25 d. 08:51, McLaren
McLaren“ komanda padidino Lewisui Hamiltonui pagal naują sutartį siūlomą atlyginimą iki 12 mln. svarų sterlingų per metus ir viliasi, kad sportininkas nuspręs likti ekipoje, rašo britų „The Guardian“.
Iki šiol 10 mln. svarų sterlingų per metus 2008 m. „Formulės-1“ čempionui siūliusi komanda pagerino savo poziciją konkuruodama dėl piloto su jį persivilioti siekiančia „Mercedes“.
„The Guardian“ pažymi, kad net padidintas pasiūlymas yra mažesnis nei L. Hamiltonas uždirba pagal dabartinę sutartį su „McLaren“ – manoma, kad britas gauna šiek tiek mažiau nei 15 mln. svarų sterlingų per metus.
Perėjęs į „Mercedes“ L. Hamiltonas, teigiama, uždirbtų dar daugiau. Nors ši komanda, pasak „Daily Express“, siūlo tik 10,5 mln. svarų sterlingų per sezoną, sportininkas pelningomis sutartimis su asmeniniais rėmėjais galėtų papildyti savo kraitį dar 5 mln., ką šiuo metu riboja platus dabartinės ekipos partnerių ratas.
„McLaren“ viliasi, kad lenktynininkas sprendimą priims jau šią savaitę. „Mercedes“, panašu, taip pat nenuleidžia rankų – trečiadienį šaukiamas valdybos susirinkimas, po kurio Michaelį Schumacherį galimai pakeisiančiam pilotui gali būti pateiktas dar geresnis pasiūlymas.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas