„McLaren“ palieka dar vienas vadovaujančias pareigas užėmęs specialistas (2)

„McLaren“ palieka dar vienas vadovaujančias pareigas užėmęs specialistas
logo Balandžio 04 d. 08:00, McLaren nuotr.

Prieš Japonijos GP buvo paskelbta, jog „McLaren“ palieka dar vienas svarbus komandos narys. Visai neseniai rašėme, jog praėjus vos trims mėnesiams po sugrįžimo į komandą iš jos vėl pasitraukė Davidas Sanchezas, tuo tarpu dabar paskelbta, jog „McLaren“ palieka taip pat neseniai įdarbintas vairuotojų ugdymo programos vadovas Emanuele Pirro.

Buvęs F-1 lenktynininkas ir penkis kartus Le Mano lenktynėse triumfavęs E. Pirro prie „McLaren“ prisijungė praėjusių metų balandį. Jam vadovaujant buvo iš esmės pertvarkyta „McLaren“ ugdymo programa.

„Po metų sunkaus darbo palieku „McLaren“ vairuotojų ugdymo programą. Kartu su šia komanda man pavyko sukurti struktūrą, kuri padeda išugdyti jaunus, talentingus ir darbščius lenktynininkus, kurie ateityje taps „McLaren“ čempionais.

Šią užduotį atlikau puikiai. Man pavyko pasirašyti sutartis su jaunomis žvaigždėmis, kurios, mano nuomone, gali įsirašyti savo pavardes į istorijos vadovėlius“, - savo „Instagram“ paskyroje apie pasitraukimą rašė E. Pirro.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
RBR
IP: 4a3a9d2 | 04/04 08:23 Atsakyti
Na, kuklumu nepasizymi pagal savo darbu vertinima:) greit suras vieta kitoje komandoje
egis013
IP: d95347c | 04/04 08:58 Atsakyti
kokius mersus ? jam vienam sezonui į Wiljams eiti, kad įprastu važiuoti rikiuotės gale ir nebūtu moralinio šoko su audi.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472