“McLaren” sėkmė – laikina? (31)

“McLaren” sėkmė – laikina?
logo 2002 Gegužės 27 d. 17:35
Ekipos vadovas Ronnas Denisas teigia, kad “McLaren” pergalė Monake – greičiau atsitiktinumas nei progreso pranašas. Jis mano, kad kitose lenktynėse Kanadoje jo komanda pasirodys gerokai prasčiau.
“Mes turėtume būti pajėgūs kovoti Vengrijoje ir galbūt dar dvejose ar trejose lenktynėse šiemet, jokių kitų iliuzijų neturime. Kanada mums bus labai skausminga, bet dėl to nesiruošiame dabar nukabinti nosių. Mes žinome, kur mes galėsime nugalėti”, – teigė ekipos vadovas.
“McLaren” techninis direktorius Adrianas Newey’us pridūrė: “Vienintelės kitos lenktynės, kur mes galima nugalėti šiemet – Vengrijos GP. Nebent mus lydės sėkmė... Mes neturime daug galimybių kitose trasose, turinčiose ilgas tiesiąsias”.
D.Coulthardo pergalė Monake paįvairino nuobodžiu pradedantį tapti čempionatą. Pats nugalėtojas tai komentavo taip: “Tai turėtų padėti Formulei-1. Šiais metais vyksta Pasaulio futbolo čempionatas, tad mes turime padaryti kažką įdomaus, norėdami išlaikyti pritrauktus žiūrovus”.
Primename, kad kitas F-1 etapas – Kanadoje, Monrealyje, birželio 9-ąją.

Komentarai (31)
Underworld
| 09/28 20:19 Atsakyti
Taip ju sekme tik laikina ! kitais metais jie nusileis...
NL
| 05/30 14:44 Atsakyti
Puiku kad teisingai save vertina...
demonix
| 05/29 11:52 Atsakyti
jap pritariu kad, DC - gerz pilotas, bei kad Mc Laren tituluota komanda, bet siam sezone, jie gan ryskiai nusileidzia greiciu tiek Ferrariui, tiek Wiliamsamzz, tai gi geriausiu atveju McLaren sy sezona nussimato 3 vieta (kad ir kaip butu gaila), vo kitais metais manyciau, po siu metu turetu padaryti isvadas, ir patvarkyti varikliuka kaip reikiant, kad blin galetu parodyti klase ne tik monake, vengrijoj bet ir kanadoij, beij kitose greitose trasose. Tegyvuoja [MC LAREN] !!!!!!
Ultrix
| 05/28 20:52 Atsakyti
DC - geras pilotas, McLaren - gera ir tituluota komanda, jei jiems shiais metais mersas su varikliuku pashiko tai dar nereishkia, kad Shumiai gali ramiai miegot! Tikiuosi, kad dar shiais metais McLaren parodys, kad yra bent jau geresni uz BMW. O kitam sezone visus su**tus Ferrari i antra vieta!!! McLaren - buvo, yra ir bus geriausi!!!
evkaz
| 05/28 19:44 Atsakyti
gaila kad nutrauke shumacheriu dominavima, bret tikrai idomiau
hondike
| 05/28 14:55 Atsakyti
kaskaip jau antri metai tas varikliukas nieko nepadaro.o gal ne cia suo pakastas:)
Benzini
| 05/28 14:23 Atsakyti
McLarenai ritas zemyn.Net BMW kaip pro stovincius pralekia.O su FERRARI ner ko lyginti
Explosive
| 05/28 14:03 Atsakyti
caras> ta naujiena ir ideta i si puslapi VAKAR, pasiziurek DATA pries uzdamas.
caras
| 05/28 13:57 Atsakyti
KA NORS NAUJO GALIT PARASYT ,NES TA JUSU NAUJIENA JAU VAKAR BUVO NENAUJIENA ,O SKAITOSI GERIAUSES METU PUSLAPIS .UZ KA TEN PIRMA VIETA DAVE TAI AS NEZINAU.GAL KAS ZINO?
Giedrius St.
| 05/28 13:00 Atsakyti
Kelios minteles: 1.McLaren'ai tikrai ne looser'iai; 2.ju elektronika (starto kontrole) pasirode geriau uz Williams'o; 3.Monako trasa - ta vieta, kur ir silpnesnis bolidas gali islaikyti uz saves zymiai pajegesni varzova. Pavyzdziu toli ieskoti nereikia: Bernoldi su Arrows'u pernai uz saves islaike ta pati DC su McLaren'u (lyginti bolidu manau neverta) n ratu (tiksliai nepamenu kiek); A.Senna berods 1992 metais su silpnu McLaren'u laimejo pries Mensela su tuo metu pajegiausiu bolidu Williams'u. Manau, kad to priezastis ne vien tik (ir anaiptol ne visada) aerodinamika, piloto meistriskumas, pakaba ir pan. Manau, kad Monake (ir panasiose trasose) viena is pagrindiniu to priezasciu yra trasos ypatybe - lenkimui tinkamu vietu nebuvimas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas