„McLaren“: skyrybos su „Honda“ - brangus sprendimas

„McLaren“: skyrybos su „Honda“ - brangus sprendimas
logo 2018 Gruodžio 19 d. 00:55, McLaren

„McLaren“ valdybos pirmininkas šeichas Mohammedas bin Essa Al Khalifa mano, kad sprendimas atsisakyti „Honda“ variklių buvo teisingas sprendimas. Tiesa, skyrybos kainavo daug pinigų.

Po trijų sunkių sezonų „McLaren“ nusprendė pernai atsisakyti „Honda“ jėgainių ir nuo šių metų naudoti „Renault“ variklius.

Manoma, kad skyrybos su „Honda“ britų ekipai kainavo apie 100 mln. JAV dolerių. Japonai komandai skyrė nemažai pinigų, tiekė jai nemokamai variklius, o po skyrybų ekipa turi mokėti už „Renault“ motorus.

Nepaisant visų išlaidų ir to, jog „Honda“ šiemet padarė pažangą bei įtikino „Red Bull“ pasirašyti sutartį, šeichas Mohammedas teigia, kad „McLaren“ vis dėlto priėmė teisingą sprendimą.

„Iš vienos pusės esu nusivylęs. Iš kitos - mes manome, kad tai buvo teisingas sprendimas ir nuomonės nekeičiame“, - sakė „McLaren“ valdybos pirmininkas.

„Žinant kaip tuo metu viskas klostėsi... pokyčiai buvo neišvengiami. Mes labai gerbiame „Honda“, bet ta partnerystė tiesiog nedavė norimų rezultatų. Tad po įvykusių pasitarimų mes nusprendėme pasukti skirtingais keliais.“

„Mums tai buvo brangus sprendimas. Tačiau tokį sprendimą priėmėme galvodami apie ilgalaikę kompanijos ateitį. Todėl mes nesigailime priėmę tokį sprendimą.“

Mohammedas bin Essa Al Khalifa teigia puikiai suprantantis, kad „McLaren“ problemų nepavyks greitai išspręsti.

„Esu „Formulėje-1“ nuo 2000 m. Komandos savininkais esame nuo 2007 m. Žmonės vis sako, kad turėtume pakeisti tą ir aną, padaryti taip arba anaip. Tačiau aš F-1 praleidau pakankamai daug laiko, kad žinočiau, jog skubūs sprendimai ne visada duoda norimų rezultatų.“

„Vadovų darbas yra vadovauti komandai. Mes esame čia tam, kad pasirūpintumėme ekipos resursais. Mes įveiksime visas tas kliūtis. Tai nėra maloni situacija, nes širdyje mes visi esame lenktynininkai. Tačiau kartais reikia rasti jėgų tokioms situacijoms.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332