„McLaren“ vadovas: kontraktą su D. Ricciardo galima nutraukti pirma laiko

„McLaren“ vadovas: kontraktą su D. Ricciardo galima nutraukti pirma laiko
logo 2022 Gegužės 28 d. 11:02, Pirelli

Australas Danielis Ricciardo „McLaren“ komandos sudėtyje važiuoja antrus metus ir pagal greitį nemažai nusileidžia komandos partneriui Lando Norrisui. Monake, kur antroje treniruotėje Ricciardo patyrė avariją, jis pats pripažino, kad jo netenkina jo pasirodymų lygis.

Tuo tarpu kontraktas su Ricciardo yra pasirašytas iki kitų metų pabaigos. Komandos vadovas Zakas Brownas eilinį kartą žurnalistų buvo paklaustas, ar gali būti sutartis su australu nutraukta pirma laiko?

„Nenoriu veltis į kontrakto detales, bet jame yra surašyti visi mechanizmai, kaip sutartis gali būti nutraukta vienpusiškai, - kalbėjo Z. Brownas. - Aš jau kalbėjau su Danieliu apie šią situaciją ir mes abu sutikome su tuo, kad tiek jis, tiek komanda ieškos būdų, kaip padaryti bolidą greitesniu.

Praėjusių metų lenktynės Monzoje parodė, jog Ricciardo moka nugalėti. Ir reikia pripažinti, kad komanda 2022 metais dar turi pagerinti automobilį, kadangi jis kol kas neleidžia pretenduoti į pergales.

Suprantama, kad daugelis sirgalių Danielį norėtų matyti arčiau starto pradžios kiekvienose lenktynėse. Aš nenoriu nustatinėti kažkokių terminų, kalbėti „Pažiūrėkime, kas bus lenktynėse, o tada darysime išvadas. Bet mums tikrai reikia stebėti, kaip klostosi mūsų reikalai“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 268
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2024 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 34 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332