Meksikos GP: penktadienio treniruotės Nr.2

Meksikos GP: penktadienio treniruotės Nr.2
logo 2015 Spalio 31 d. 00:03, Daimler
Meksikos „Grand Prix“ lenktynių antrosiose penktadienio treniruotėse greičiausias buvo „Mercedes“ komandos lenktynininkas Nico Rosbergas. Vokietis „Autodromo Hermanos Rodriquez“ trasos ratą įveikė per 1 min. 21.531 sek.
„Red Bull“ pilotai Daniilas Kvyatas ir Danielis Ricciardo užfiksavo antrą ir trečią rato įveikimo laikus atitinkamai nuo lyderio atsiliko 0,245 ir 0,337 sek. Čempiono titulą jau užsitikrinęs Lewisas Hamiltonas liko ketvirtas. Britas nuo komandos draugo atsiliko 0,43 sek.
Kaip ir pirmoje treniruotėje, pirmosiomis 30 min. netrūko incidentų bei klaidų. Pirmosios penktadienio treniruotės lyderis Maxas Verstappenas išvažiuodamas iš 16 posūkio nesuvaldė bolido ir rėžėsi į trasos atitvarus. Treniruotė buvo nutraukta, kol iš trasos buvo pašalintas „Toro Rosso“ bolidas.
Treniruotę pratęsus daug pilotų darė klaidas dėl slidaus asfalto. Dėl prastų oro sąlygų Meksikoje, trasos danga buvo atnaujinta labai neseniai, todėl paviršius yra itin slidus.
Valtteri Bottas buvo pirmasis pilotas susidūręs su problemomis. Suomis dideliu greičiu išslydo iš trasos pirmajame posūkyje. „Williams“ pilotui pasisekė išvengti stipraus kontakto, tačiau buvo nulaužtas priekinis sparnas.
Tame pačiame posūkyje klaidas taip pat darė Carlosas Sainzas, Sergio Perezas ir Pastoras Maldonado. Sebastianas Vettelis vos suvaldė bolidą įvažiuojant į boksus, tuo tarpu L. Hamiltonas apsisuko ketvirtajame posūkyje.
Likus 28 min. iki treniruotės pabaigos antrą kartą buvo parodytos raudonos vėliavos. Šį kartą treniruotė buvo sustabdyta dėl trasoje sugedusio Romaino Grosjeano bolido.
[rezultatai id=17 dalis=fp2]
Greitis tiesiojoje:
[picture id=72219 width=471 height=236]


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066