Melburnas bijo prarasti teisę rengti GP lenktynes

Melburnas bijo prarasti teisę rengti GP lenktynes
logo 2021 Spalio 18 d. 18:51, Pirelli

Australijos GP etapo organizatorius Andrew'as Westacottas pareiškė, kad jei kitais metais „Formulės-1“ lenktynes šioje valstybėje vėl teks atšaukti, tai negalima atmesti scenarijaus, pagal kurį Melburnas praras teisę rengti GP lenktynes.

Varžybos Melburno Alberto parke tradiciškai pradėdavo sezoną, bet 2020 ir 2021 m. lenktynės buvo atšauktos dėl COVID-19 pandemijos. Dabar Australijos etapo organizatoriai baiminasi, kad jei kas nors panašaus pasikartos ir trečią kartą, „Formulė-1“ gali priimti sprendimą apskritai išbraukti šÄ¯ etapą iš F-1 tvarkarašÄio.

„Melburnui tai yra kritinė situacija, - pripažino A. Westacottas australų leidiniui „Drive“. - Manau, kad yra reali rizika tokiomis didelėmis konkurencijos „Formulėje-1“ sąlygomis čempionato vadovų kantrybė užsibaigs, ji jau ir dabar yra „ant ribos“. Žodžiui, jei 2022 m. mes nesugebėsime surengti F-1 lenktynių Australijoje, tai FOM turės pilną teisę ieškoti alternatyvos Melburno etapui“.

2022 m. lenktynių tvarkaraštis jau patvirtintas praėjusią savaitę, o lenktynės Australijoje suplanuotos balandžio 10 dieną. Lapkritį turi startuoti bilietų pardavimas, bet organizatoriai sako, kad jei varžybos vėl neįvyks, sirgaliai atgaus visus pinigus už bilietus.

Iš vienos pusės, tokia baimė išlieka, iš kitos – Westacottas yra įsitikinęs, kad šÄ¯kart Melburnas sugebės priimti etapą: „Aš esu absoliučiai tuo įsitikinęs po pokalbio su Australijos sporto ir turizmo ministru, jis mus visiškai palaiko“.

Tam tikri pandeminiai apribojimai galios ir kitais metais, tačiau etapo organizatoriai įsitikinę, kad į Alberto parką GP metu susirinks apie 100 tūkst. žiūrovų.

„Albert Park", Melburnas
Trasa: „Albert Park", Melburnas (Australijos GP)
Ilgis: 5,303 km Ratų skaičius: 58
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332