„Mercedes“ L. Hamiltonui parinko ne tą partnerį?

„Mercedes“ L. Hamiltonui parinko ne tą partnerį?
logo 2022 Sausio 06 d. 16:34, McLaren F1

George'o Russello pakvietimas į pagrindinę „Mercedes“ komandos sudėtį 2022 metais „Formulėje-1“ nebuvo niekam netikėtumu – būtent vokiečių automobilių koncerno komanda jau kelerius metus rūpinasi jaunojo brito karjera. Tačiau šiomis dienomis iš karto keli ekspertai, nuolat besilankantys F-1 verslo klube, suabejojo tokiu sprendimu. Ir nusprendė, kad vietos prie „Mercedes“ bolido vairo yra nusipelnęs kitas pilotas.

„Jei aš priiminėčiau sprendimus ir man leistų pasirinkti ką noriu – aš pasirinkčiau Lando Norrisą, - tinklalaidėje „F1: Chequered Flag“ sakė komentatorius Jackas Nichollsas. Jį palaiko ir kitas lenktynių komentatorius Jolyonas Palmeris – buvęs lenktynininkas ir nuolatinis pasaulio čempionato spaudos grupės ekspertas.

„Aš sutinku su Jacku – aš taip pat pasirinkčiau Lando, - sakė britų ekspertas. - Tai, kaip jis saugojo savo poziciją Sočyje spaudžiamas Hamiltono (iki to momento, kol savo vaidmens nesuvaidino taktika ir padangų pasirinkimas) – tai buvo kažkas neįtikėtino.

Įsivaizduokite, kad jūs nė karto nenugalėjote F-1 lenktynėse, o jums į nugarą kvėpuoja septyniskart pasaulio čempionas su „Mercedes“ bolidu. Be to, dar prasideda lietus. Taip, Lando kelis kartus pabuvojo už trasos ribų ir vienu metu buvo praradęs bolido kontrolę – jis vis tiek liko prieš Hamiltoną, kuris, kaip žinome, moka gerai važiuoti šlapia trasa. Aš tas lenktynes pavadinčiau pavyzdinėmis Norriso varžybomis.

Taip pat prisiminkite, kaip Lando atrodė Danielio Ricciardo fone. Net ir paskutinėse lenktynėse jis gerokai lenkė Danielį. Jei jis turėtų daugiau sėkmės paskutiniuose etapuose, Lando galėjo visai realiai būti penktu asmeninėje įskaitoje, o ne šeštu. Juk Ricciardo – tas sportininkas, savo sąskaitoje turintis 8 pergales. Ir visi žino, kad prie gero bolido vairo jis sugebėtų tapti pasaulio čempionu. Tai, kaip jo fone atrodė Lando, dar kartą įrodo, jog Norrisas puikiai dirbo pasibaigusiame sezone“.

Kartu komplimentus jaunajam britų pilotui išsakė ir „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko, kuris valdo dvi F-1 komandas. „Jis yra arčiausiai Hamiltono ir Verstappeno iš kitų lenktynininkų, - sakė austras „Auto Motor und Sport“. - Leclercas, pavyzdžiui, nuvylė, jei lyginsime su Sanizu. O Russellas turėtų tapti rimtu varžovu Hamiltonui – vien dėl to, kad jų pilietybė yra vienoda. George'as pernai buvo labai stiprus kvalifikacijose, tačiau lenktynėse Latifi lenkė ne tiek daug. Taigi, jam dar teks įrodyti savo pajėgumą“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332