„Mercedes“ pripažįsta koreliacijos problemas (6)

„Mercedes“ pripažįsta koreliacijos problemas
logo Kovo 30 d. 17:30, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Nežiūrint į optimistinius pažadus, kuriuos prieš sezoną žarstė „Mercedes“ komanda, jų W15 bolido efektyvumas galėtų būti kur kas geresnis, o vokiečių ekipa ne tik negali lygiomis kovoti su Red Bull“, bet ir su „Ferrari“.

„Mercedes“ technikos direktorius Jamesas Allisonas pripažįsta, kad problemas galima susieti su ne visai tikslia koreliacija tarp duomenų ir tyrimų, kuriuos komanda atlieka bazėje Braklyje bei realiu vaizdu, kurį matome trasoje.

„Kiekvienais metais visos komandos susiduria su kokiais nors sunkumais dėl koreliacijos, - pasakojo J. Allisonas. - Tokio pobūdžio problemos, kurias matome bazėje ir tai, kas vyksta realioje trasoje, visada išliks, nes galima pasakyti, jog bazėje mūsų galimybės yra apribotos atkurti visišką realybę.

Ne tas pats, kas valdyti bolidą tikroje trasoje ant tikro asfalto, kur vaizdas yra kur kas sudėtingesnis, nes niuansų yra be galo daug. Simuliatoriuje mes atkuriame paprastesnius modelius, nors tai ir yra galingas instrumentas, leidžiantis pasirinkti teisingą bendro vystymo kryptį. Bet visada būna trūkumų, susijusių su koreliacija.

Apskritai modeliai, kuriuos mes sukuriame ir naudojamos kompiuterinės technologijos yra be galo geros ir mes laikomės panašaus kurso. Bet velnias dažniausiai slepiasi detalėse.

Kai mes dirbame su skaitmeniniais modeliais, mums pavyksta pasiekti balanso padidėjimo tiek prie didelio greičio, tiek ir prie mažo, kadangi mes galime taikyti skirtumus tarp to, ką matome realioje trasoje, ir to, ką matome virtualiame pasaulyje. Kai mes įnešame pataisas šiems skirtumams, tai leidžia gauti tikslesnį vaizdą ir leidžia nustatyti važiuoklės trūkumus, kurie, mūsų nuomone, mus ir sulaiko“.

Kol kas geriausiu „Mercedes“ rezultatu yra 5-toji George'o Russello vieta, iškovota Bahreine, o Australijoje nė viena „Mercedes“ mašina nepasiekė finišo dėl priežasčių, nesusijusių su koreliacija. Lewiso Hamiltono bolide sugedo variklis, o Russellas sudaužė bolidą likus dviem ratams iki finišo, kai su Fernando Alonso kovojo dėl 6-tos vietos. Po trijų sezono etapų „Mercedes“ komanda yra ketvirtoje Konstruktorių taurės įskaitos vietoje, ją lenkia „Red Bull“, „Ferrari“ ir „McLaren“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mariusis
IP: 7ad5add | 03/31 09:28 Atsakyti
Rus
03/31 08:30

Nu vaikai tai kas ten cypavo visą žiemą kaip mersai ims champą? Ka... skaityti daugiau

Man regis, kad tu biški sapnuoji.
Rus
IP: e91a398 | 03/31 08:30 Atsakyti
Nu vaikai tai kas ten cypavo visą žiemą kaip mersai ims champą? Kas ten cypavo po testu lad negalima nurašyt mb nes jau tuoj tuoj lenks visus ir kovos su rb. O tiesa ta kad mb pasidare senoji ferarri kuri kiekviena žiema triesdavo kaip ims champą bet prasidejus sezonui konsentruodavosi sekančiam. Bet fer panasu, su nauju vadovo pasitaisė net labai... Tyliai vasara be kvailu intervų (kaip kad mb kokie) dirbo ir ruošė bolidą...
Rus
IP: e91a398 | 03/31 15:51 Atsakyti
mariusis
03/31 09:28

Man regis, kad tu biški sapnuoji.

Yra posakis rusiškas tokiem kaip tu.. bet aš atviras diskusijai faktais. Sakyk katra vieta Tau pasirodė neatitinkanti realybės?
mariusis
IP: 7ad5add | 03/31 17:42 Atsakyti
Rus
03/31 15:51

Yra posakis rusiškas tokiem kaip tu.. bet aš atviras diskusijai fakt... skaityti daugiau

Pirmas sakinys, galime pradėti ties juo. Klok faktus, printscreenus, ką nors. O ruzkių posakius susikišk ten, kur nesueina, nes tiems posakiams, ruzkiams ir tau vieta ten. Tad sapnuok toliau. Tokiems kaip, tu daug kas susisapnuoja ir jei kažkas pasakė, kad palaukim, prasidės sezonas ir matysim kur mb, tau yra ims čempus, nes aš pamenu tokias kalbas, na ką jau čia su tavim, sapnuok toliau ir galvok kaip ten tie ruziški posakiai tau telpa 😀
Rus
IP: e91a398 | 03/31 23:40 Atsakyti
mariusis
03/31 17:42

Pirmas sakinys, galime pradėti ties juo. Klok faktus, printscreenus, ... skaityti daugiau

Aha matau tikrai sugebi diskutuot... Nvm sėkmės Tau. Beje kosmose čia Tu, ne aš:)
mariusis
IP: 7ad5add | 04/01 14:34 Atsakyti
Rus
03/31 23:40

Aha matau tikrai sugebi diskutuot... Nvm sėkmės Tau. Beje kosmose č... skaityti daugiau

Tu čia man nori paritaikyti kažkokius tai ruzkių posakius ir kalbi apie mano diskusijos sugebėjimus 😀 Juk parašiau, galime pradėti nuo pirmo sakinio. Tai laukiu kažkokių faktų, kas kur kada taip sakė. Tau sėkmės nelinkiu, nes jos reikia linkėti to vertiems, o tamstai su ruziškais siuntimais vieta ten ir puikiai žinai kur. Linkiu didžiausios nesėkmės gyvenime tau su tais ruziškais posakiais 😝 beje, kieno Krymas, nes kažkaip įtariu ruzkių posakių mylėtojas esi, tai ir prijauti jau aišku kieno pusei?
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983