„Mercedes“ sumažino emisijas 67 proc. dėl biodegalų (2)

„Mercedes“ sumažino emisijas 67 proc. dėl biodegalų
logo 2023 Spalio 31 d. 19:17, Daimler AG

Mercedes AMG“ komanda pranešė, kad jai pavyko net 67 proc. sumažinti CO2 emisijas europietiškųjų etapų metu šiemet, nes komandos sunkvežimiai, kurie gabeno krovinius iš vieno etapo į kitą, buvo varomi antrosios kartos HVO100 biodegalais.

Per europietiškų etapų seriją „Mercedes“ sunkvežimiai įveikė 386 tūkst. km, o biodegalų naudojimas leido 90 proc. sumažinti CO2 išmetimą lyginant su paprastu dyzelinu. Absoliučiu skaičiumi buvo sumažintas anglies dioksido išmetimas net 339 tonomis.

Be to, 35 proc. degalų, kuriuos komanda pildavo į savo generatorius trasoje, taip pat buvo HVO100.

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas: „Formulė-1“ yra bene garsiausios lenktynės pasaulyje, todėl mūsų platformą būtina naudoti ekologijai ir šioje srityje tapti pionieriais. Mes daugiau negalime eiti į kompromisus su tuo, kas naikina mūsų planetą.

Mes esame novatorių komanda ir norime tapti pačia švariausia techninio sporto komanda visame pasaulyje. Tokie mūsų rezultatai rodo, kad mes esame teisingame kelyje ir toliau žengsime naudodami tik ekologiškus degalus, nes „Mercedes“ strateginis tikslas – kuo greičiau tapti neutraliais CO2 išmetimui į atmosferą“.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
DDOD
IP: 580af62 | 11/07 19:32 Atsakyti
Crazy logika: EU reikalauja daugiau bio komponentų kure —> gamintojai daugiau deda rapsų aliejų ar bio etanolio (kviečiai, bulvės, medienis atliekos) priedų —> kyla kuro kaina dėl brangių priedų —> kyla maisto kaina nes reikia daug maisto produktų ir žemių kuro komponentams gaminti
Life
IP: 6b80ec0 | 11/14 17:23 Atsakyti
DDOD
11/07 19:32

Crazy logika: EU reikalauja daugiau bio komponentų kure —> gamintoj... skaityti daugiau

Naftos gamyba, transportavimas, perdirbimas, kuro gabenimas daugiau emisijų išskiria nei rapsų auginimas. Jau nekalbant apie pačio kuro emisijas transporte. Bet ne dyzeliniams seneliams tokius dalykus suprasti. :)
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0