Michaelis žada pasitraukti? (86)

Michaelis žada pasitraukti?
logo 2003 Kovo 27 d. 22:06
Nepaisant įvairių „Ferrari“ ir paties penkiskart pasaulio čempiono pareiškimų, jog dėl dviejų nesėkmių iš eilės dar nėra ko panikuoti, Michaelį atakuoja... italų spauda.
Savo globotinio ginti stojo Schumacherio vadybininkas W.Webberis. Šis pareiškė, kad Michaelis galėtų pasitraukti pasibaigus kontraktui su "Ferrari", jei spauda ir toliau kritikuos jį.
Po Malaizijos GP Italijos žiniasklaida išvadino vokietį įvairiais įžeidžiančiais epitetais, o vienas laikraštis pareiškė, kad Schumacheris išdavė „Ferrari”, nesugebėjęs finišuoti ant podiumo nė karto šiame sezone.
Dabar Michaelio vadybininkas Willi Webberis, su kuriuo „Ferrari“ jau norėtų derėtis dėl Michaelio kontrakto pratęsimo, pareikšė, kad jo globotinis gali pasitraukti iš „Formulės-1”, juolab Michaelis dar neskubina Webberio dėl derybų.
Štai ką Webberis pareiškė „The Sun”: „Neatmetama galimybė, kad Michaelis pakabins savo šalmą ant vinies, jei jam nebepatiks lenktyniavimas. Žmonės daro viską, kad jis pradėtų nebemėgti savo darbo ir Michaelis dar nepaprašė manęs, kad kalbėčiau su „Ferrari”, nors jau vėluojame tą atlikti.”


Komentarai (86)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Brooklyn
| 11/25 10:51 Atsakyti
Jokiu pasitraukimu!
xr3
| 03/31 19:24 Atsakyti
lepunele: me too:) as ir taip skaitau:) Jis Dievas nors ir ka kiti sako. Nezinau ar koks kitas lenktyninikas yra laimejas trecdaly visu savo lenktyniu. Tie kuriu daba vaziuoja tai tikrai nea. Schumacheris niekur nesitrauks, juk reik Wiljamsu ar mersu fanus panervuoti. Beja ko nieks nelelekino kad teisejai, dievas visi MS puseja tada kai jam tik trupucio iki cempiono titulo trukdavo. Ai labai jau cia tei jusu komentarai i sirdy:) nemuskit jei ka:)
mindecool
| 03/31 11:15 Atsakyti
i pencija MS jau laikas :P
frenk
| 03/31 10:51 Atsakyti
Cia tik paistalai ir Weberio bajerai (taip ir turi vadybininkas daryt). Asmeniskai nemanau kad Shumui gali daryti itaka spauda ypac bulvarine, kuri po savaites jau dievins Shuma po pergales.
NIKO
| 03/30 10:44 Atsakyti
Ziniaskalida purvasklaida tai visi gerai zino bet prikibo prie Sumio jie visai be reikalo beto sis sezonas dar tik prasideda ir tt manau ce vietinei laikrasciai tipo kaip vakaro zy... lietuvoj ieskos sensaciju ir neturedami ka rasyti patis sukele skandalus
Jacques
| 03/29 20:22 Atsakyti
Nu,o ka as sakiau,kad jeigu Sumis nelaimes siais metais campo,pasitrauks.Bet nors as jo ir nekenciu,kazkaip gaila butu jeigu jis pasitrauktu.
ramūnė
| 03/29 18:14 Atsakyti
tegul sau kabinasi nereikia imti i gaiva tokiu nesamoniu...
Antilagas
| 03/29 15:47 Atsakyti
Jo, chia tai nekas.. Dar tik du etapai buvo!! O jau visi laidoje, nurasho M.Schumacheri.. Nesamone kazhkokia, na bendrai aishku kam chia daryti tai kam visi prieshtarauja.. Atrodo praeitas sezonas kaip reikiant paveike pozhiuri i M.S. Atrodo tik truputi nepasiseke, o jau beveik laidoja.. Shiaip tai manau Schumis vyresnysis, prates kontrakta su "Ferrari", nors jau kaip ir pasieke viska ka galejo, babkiu irgi daug, kone visam gyvenimui, ir vaikams ir anukams..
Mclarenfan
| 03/29 12:32 Atsakyti
VaT AS IRGI ZIAURIAI NEKENCIU tokiu zmoniu, kurie po dvieju nesekmiu jau taves nekencia.Dar drysta gerbejais vadintis.Gaila sumio..
Bara
| 03/29 11:41 Atsakyti
Italų spauda - mafai, liurbiai. Žmogui nesiseka, tai dar daugiau pipirų metu. VALKATOS
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas