J. Pablo Montoya: Verstappenas apsisukimas – ne talentas, o sėkmė (22)

J. Pablo Montoya: Verstappenas apsisukimas – ne talentas, o sėkmė
logo Gegužės 05 d. 23:27, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Maxo Verstappenas apsisukimas pirmajame Majamio lenktynių rate baigėsi visi laimingai. Olandas nekliudė nė vieno varžovo, o po apsisukimo nukrito tik į 10 poziciją, iš kurios galiausiai lenktynių eigoje pakilo į penktąją bei iškovojo 10 taškų.

Toks apsisukimas nesužavėjo buvusio „Formulės-1“ lenktynininko Juano Pablo Montoyos, kuris pasižiūrėjo į viską ganėtinai skeptiškai.

„Na, taip, manau, kad jis turi tiesiog nuostabius įgūdžius sugebant apsukti savo mašiną lygioje vietoje ir tada grįžti lyg niekur nieko be didelių incidentų.

Visgi manote, kad tai talentas? Pagal mane, tai yra visiška sėkmė“, – į situaciją kritiškai pasižiūrėjo kolumbietis.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
YZF
IP: 20135ae | 05/07 21:33 Atsakyti
pa
05/06 23:24

Blo, tai tas vairuotojas, kuris kovojo su shumiu, vairavo BMW, eme per... skaityti daugiau

Sitas video tiesiog sudrasko JPM teorija apie 'atsitiktine sekme' i gabalus. 10 kartu is eiles parodo kaip jis ta pati padare praeityje: https://www.youtube.com/watch?v=nHUzQtZtkdE Cia yra 100% skillsas. Pasiseke tik tame kad niekas kitas i ji neivaziavo. Bet bolido kontrole pilnai jo rankose.
pa
IP: ba65d2b | 05/06 23:24 Atsakyti
Blo, tai tas vairuotojas, kuris kovojo su shumiu, vairavo BMW, eme pergales, tai tas kuris mete issuki ferari masinai, ir turi savo vairuotojo patirti formuleje, bet ne gi Lt snargliai, neturintys jokios parties f1 sake kad Pablo ni eko neismano, joking kaip, ir tas kur acc turi kruva eggspertas. Apgailetina!
Agurkich
IP: ee887d9 | 05/06 10:19 Atsakyti
Jis taip pat pasakė, kad Maxui turėjo būti skirti baudos taškai už F1 reglamento kritiką. Žmogus jau visiškai išskridęs į kosmosą. Jo straipsnius viešina tik dėl "ragebait" manau.
antiklepsius
IP: 46355b1 | 05/06 17:56 Atsakyti
nepratau? tai kur juzefas? nepasirodė maxo triusikų skalbti?
Hdl
IP: a8558a7 | 05/06 20:58 Atsakyti
Teisingai pasakė, o didžiausi talentai - kiti pilotai, kurie sugebėjo išvengti kontaktų ir to apsisukusio grybo nenumušti nuo vaizdo.
Lauris
IP: 6b23258 | 05/06 07:51 Atsakyti
Nuo tada kai Verstapenas tapo apsisukimu
f40
IP: 3a892cb | 05/07 22:44 Atsakyti
antiklepsius
05/06 17:56

nepratau? tai kur juzefas? nepasirodė maxo triusikų skalbti?

pasikviete ir eustaCHUJI....
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas