„Minardi“ nesitiki pasiekti finišo

„Minardi“ nesitiki pasiekti finišo
logo 2005 Balandžio 23 d. 21:13, Minardi
„Minardi“ vadovas Paulas Stoddartas pripažįsta, kad bus nepaprastai lamingas, jei nors vienas iš naujųjų komandos bolidų finišuos San Marino GP.
Nors buvo spėliota, kad šią savaitę pristatyti bolidai „Minardi PS05“ leis ekipai pasivyti ir aplenkti varžovus „Jordan“, penktadienio bei šeštadienio treniruotėse ir vėl buvo užimtos paskutinės vietoss, kaip ir važiuojant pirmtaku PS04B.
„Aš manau, kad abiejų automobilių neteksiu gana anksti lenktynėse, nes jie nebuvo išbandyti. Nei aš, nei komanda nebūsime nusiminę, jei taip atsitiks“, – teigė pesimistiškai nusiteikęs P.Stoddartas.
„Jei turi visiškai naują automobilį, turi perprasti jį, taigi inžinieriai mokosi. Jei nors vienas iš jų pabaigs lenktynes, aš būsiu devintame danguje, nes neišbandytas automobilis negali būti geras“, – komentavo jis.
„Prieš atvežamas čia vienas automobilis apsuko tik 39 ratus, o kitas dar niekada nevažiavo, mes jį pabaigėme tik penktadienio ryte, 5 valandą. Tačiau šis bolidas iš tikrųjų teikia vilčių“, – pridūrė komandos vadovas.
„Aš esu tikras, kad vėliausiai iki kelionės į Kanadą ar JAV būsime pakankamai gerai pažinę automobilį, kad išnaudotume visą mašinos potencialą, ir manau, kad galėsime įveikti „Jordan“, – tvirtino P.Stoddartas.
„Minardi“ kitą savaitę bandys bolidus Italijoje, tačiau P.Stoddartas pripažino, kad dėl lėšų trūkumo, kelios kitos lenktynės komandai bus bandymų poligonas.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0