Mirė “Ferrari” protégé (33)

Mirė “Ferrari” protégé
logo 2003 Sausio 24 d. 19:58, dailyf1
Gianni Agnelli, „Fabbrica Italiana Automobili Torino“ arba tiesiog „Fiat“ kompanijos įkūrėjo anūkas ir šios kompanijos vadovas nuo 1966-ųjų metų, paliko šį pasaulį, būdamas 81-ių metų amžiaus.
Jo vadovavimo kompanijai metais, ši tapo viena iš didžiausių Europoje.
1968-aisiais G.Agnelli kompanija įsigijo „Ferrari“. Būdama „Fiat“ nuosavybe, italų sportinių automobilių gamykla užkariavo pasaulį tokiais modeliais kaip „Ferrari Boxer“ (1973), „Ferrari 308GTB“ (1975), „Ferrari Testarossa”, „Ferrari F40“ ir „Ferrari F50“.
Paskutinis kompanijos gaminys, skirtas Enzo Ferrari, išvydo pasaulį šįmet. Manoma, kad „Ferrari Enzo”, primenantis „Formulės-1“ bolidą, bus nemažiau populiarus, nei aukščiau išvardinti legendiniai raudonieji automobiliai.
Gianni Agnelli, kuris buvo vadinamas "Avvocato“ (advokatas) dėl jo juridinio išsilavinimo, net po savo pasitraukimo iš „Fiat“ vadovo posto turėjo didelę įtaką kompanijos sprendimams.
Jis visuomet palaikė „Ferrari“ prezidentą L.di Montezemolo ir visuomet priešinosi „Fiat“ vadovybės norams parduoti „Ferrari“.
Kas laukia italų kompanijos dabar, neaišku.

Komentarai (33)
Brooklyn
| 11/26 15:16 Atsakyti
Gaila...
shumaz2003
| 02/02 08:45 Atsakyti
Treneri nusvaigai tai nerealiai. Gal tu pasakytum kaip ten BE graibe MS p***** 1994, jis turbut norejo jam padet tapti champu kad ateme 1 pirma 1 antra vietas ir dar diskvalifikavo 2 rungtynem, tai cia pagalba?
suzuki
| 01/30 14:26 Atsakyti
Gaila daugelio is jusu, paskaicius kaip rasot ir verkshlenat apie verslus ir kitas banalybes, kaj tiesio tereikia nuleisti galvas ir pagerbti didi zmogu...
Treneris
| 01/29 10:18 Atsakyti
Gzuk2 > man nesivaidena taj realybe. Gaila, kad tu per raudoma spalva to nematai. Kas sau leis ismesti simtus milijonu ir negauti rezultatu? Feraris kelis metus is eiles mete daugiausiai, o kad atsipirktu - reikia patepti. Kitaip ar Ekelstonas Sumiui graibytu pimpala? (www. antisumacher.com, kaip AFI rode)
nToshka
| 01/27 14:35 Atsakyti
amzinai nieks negyvena. gal tas pats atsitiks ir su ferrari...
Toxa
| 01/27 10:32 Atsakyti
ufonautikas> truputi ne i tema, cia kalbama, kad zmogus numiro...
gzuk2
| 01/27 10:25 Atsakyti
Treneris> ar tau visur vaidenasi "samokslo teorija". Visi visus papirko, tas pamelavo, anas pavoge ir t.t. Ar tamstelei neprasidejo paranoja? O siaip, straipsnis yra apie Fiat'o buvusi vadova, kuris nevadovavo Ferrari F-1 komandai!!! Bet kazkodel vel prasideda amzinos diskusijos, gera ar bloga yra Ferrari F-1 komanda.
Treneris
| 01/27 09:45 Atsakyti
Ufonautas > + Paksas > ant nuospaudos uzlipo? Truputy skauda? Kazkas netvarkoj? Visi raudonieji jaucia ta paty, kad kazkas nesvaru. Uztat taip pyksta ir rekia. Cia tokia gynyba. bet nebijokit, visur tas pats - investuotos babkes turi atsipirkti. O feraris investaves tokius milijous. jie irgi turi atsipirkti. Gaila, kad Feraris to nori siekia paciais slyksciausiais budais. korupcija. Va todel ekspertai nieko draudziamo feraryje ir neranda.
O del senuko taj cia niekas tikraj nesikeis. jitaip manau daugelis is musu apie jy pirma karta butumem isgirde anksciau nei kad per jo mirty.
Gincius
| 01/27 09:20 Atsakyti
Žmonės ateina ir išeina tai kad čia nieko jau nebepakeisi,o Ferrari kaip gyvavo taip ir gyvuos.Tiktai ne visalaika vienodai.
Paksas
| 01/26 22:35 Atsakyti
Mr. Ufonautikas, pritariu Jums. Tikrai daznai apsivelia ivairiom kalbom daugelis champijonu ir komandu lyderiu. Tik manau, kad taip geriau, negu visishka tyla. Tegul taip buna. Pagarbiai, Rolandas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas