Monako DP: Ferrari triumfas (25)

logo 2001 Gegužės 27 d. 16:31
Neįtikėtinai prastai pasirodžiusi McLaren komanda leido Ferrari komandai pelnyti dar 16 taškų šių metų čempionate. M.Schumacher įtikinamai laimėjo Monako DP, antroje vietoje liko jo komandos draugas Rubens Barrichello.
Trečias finišo liniją kirto Jaguar komandos pilotas Eddie Irvine, kurio pasiekimas yra geriausias Jaguar komandos pasirodymas nuo jų dalyvavimo F-1 pradžios. Ant podiumo stovėjo trys Ferrari pilotai: du dabartiniai ir vienas buvęs (E.Irvine prieš Jaguar komandą, atstovavo Ferrari ekipai)
Visus rezultatus galite rasti čia.

Komentarai (25)
vexe
| 05/27 17:29 Atsakyti
Nu ks cia ir pridurti. McLauzai pasirode savam stiliui - finisuot gali tik vienas ju bolidas kuris atitenka D.C. vadinasi ir McLauzai naudoja komandine taktika tik D.C. naudai. Tia va....
| 05/27 17:47 Atsakyti
Kad ir ką sakytumėt, šiandien greičiausias buvo David Coulthard. Tačiau nepasisekė jam tik dėl komandos kaltės. Nieko nepadarysi - ne visuomet laimi stipriausi.
bole
| 05/27 17:49 Atsakyti
Pufikas > kur nebūsi greičiausias, kai reikia žūtbūt surinkti kuo daugiau taškų :-)
moderator TaBu
| 05/27 18:35 Atsakyti
Greiciausiais tiesiojoje ir as galeciau buti. O kad jis nesugebejo aplenkti Bernoldzio, tai cia virs visko. Galite kaltinti FIA, Berni Ecclestone, nors ir pati velnia ar blogasias jegas, bet taip vilktis is paskos kazkokiam Arrowsui, zmogus, kuris tikisi gauti cempiono titula - NEGALI ! ! !
| 05/27 18:38 Atsakyti
Saunuolis Sumi, ir Barrichelo jus parodet kas cia cempionai, zinos montoja savo vieta f1 !!!!!!!!!!!!!
| 05/27 20:45 Atsakyti
Viskas isejo chiki. Ferrari parode kad jie yra geriausi tarp geriausiu :) O Irwinas super ciuvas.
vexe
| 05/27 22:00 Atsakyti
Kad ne visada nugali stipriausias tai ne naujiena, pvz: praeitas etapas. O siaip D.C. buvo greiciausias del dvieju priezasciu:
1.Jam reikejo staigiai kopti i virsu.
2.Ferrariai nespaude nes nebuvo didelio reikalo ir vaziavo atsipalaidave. O siaip tai Jos Verstapen kazkaip sugebejo aplenkti du varzovus kol D.C. vilkosi paskui Bernoldi.
poetas
| 05/27 22:53 Atsakyti
rezultatais esu labai patenkintas. gerai pavare abu ferariai. pradziugino edis. gal kiek daugiau tikejausi is verstapino, bet siaip manau, nors lenktynes nebuvo labai idomios, bet rezultatai tikrai geri!
| 05/28 00:20 Atsakyti
Bicas - galvok ka sneki - kaip aplenksi jei trasa pusantros masinos plocio ??? Gal paskaiciavai kiek buvo lenkimu ??? Vienas gal per visas lenktynes ... Ar du ..
| 05/28 07:56 Atsakyti
tie, kurie serga uz fereri nemoka mastyti logiskai
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas