Monako GP: ketvirtadienio treniruotės Nr.1

logo 2014 Gegužės 22 d. 12:51, Daimler
Šiandien Monake prasidėjo šeštasis šių metų „Formulės-1“ etapo savaitgalis. Pirmosiose ketvirtadienio treniruotėse greičiausi buvo „Mercedes“ ekipos lenktynininkai.
Pirmąjį laiką užfiksavo čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas. Britas nuo savo komandos draugo Nico Rosbergo atsiplėšė vos 0.032 sek. Abu sportininkai įveikė po kiek daugiau nei 30 ratų.
Trečiąją vietą užėmė šiemet puikiai „Red Bull“ komandoje debiutavęs Danielis Ricciardo. Jis vieną Monako trasos ratą įveikė per 1:18.506 sek. Tiesa, australas galėjo pasiekti ir geresnį rezultatą, tačiau važiavimo pabaigoje jam sutrukdė „Caterham“ atstovas.
Ketvirtoji vieta atiteko dukart pasaulio čempionui Fernando Alonso su „Ferrari“ bolidu. Penktąją vietą užėmė nugalėtojo vardą ginantis Sebastianas Vettelis iš „Red Bull“ ekipos.
Dar vienas F-1 čempionas Kimi Raikkonenas („Ferrari“) tenkinosi šeštąja vieta. Už jo septintoje vietoje klasifikavosi Valtteri Bottas su „Williams“ bolidu, o Sergio Perezas, vairuojantis „Force India“ bolidą, užėmė aštuntąją poziciją.
Devintoji vieta atiteko Kevinui Magnussenui („McLaren“), dešimtoji – Nico Hulkenbergui („Force India“).